Konkurs_krasomówczy_wydarzenieALK
14 Stycznia

Konkurs krasomówczy zorganizowany przez SKN FORUM Kozminski Law Students Association we współpracy z Kołem Przedsiębiorczości SUKCES

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie krasomówczym organizowanym przez SKN FORUM Kozminski Law Students Association we współpracy z Kołem Przedsiębiorczości SUKCES. 

Konkurs odbędzie się w dniu 14.01.2022 r. o godzinie 18:00, w trybie hybrydowym. Osoby biorące udział stacjonarnie (uczestnicy i publiczność) zapraszamy do sali D/200, a osoby biorące udział w formie zdalnej zapraszamy na spotkanie poprzez platformę MS Teams (zarówno uczestników, jak i publiczność). 

Link do spotkania można uzyskać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dole strony, zostanie on przesłany drogą mailową w dniu wydarzenia.

Czym jest konkurs krasomówczy? Jest to przedsięwzięcie edukacyjne mające na celu promowanie wysokiej sprawności językowej, pielęgnowanie pięknej polszczyzny oraz doskonalenie umiejętności retorycznych wśród studentów Akademii Leona Koźmińskiego. Konkurs adresowany jest do wszystkich studentów ALK, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zmaganiach z językiem polskim, uważanym za jeden z najtrudniejszych na świecie. Uczestnicy będą mieli za zadanie wygłoszenie 2-minutowego przemówienia, którego przedmiotem będzie losowo wybrany temat. Mowy odbywają się przed publiką oraz jury, które wyłoni trzech laureatów. 

Dla osób, które zajmą trzy pierwsze miejsca, są zagwarantowane nagrody zapewnione przez Kozminski Boutique.

Poniżej zamieszczamy regulamin, którego zaakceptowanie (poprzez formularz zgłoszeniowy) jest wymagane do wzięcia udziału w konkursie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału we wspomnianym wydarzeniu!

UWAGA! Liczba mówców jest ograniczona do 30 miejsc.

REGULAMIN KONKURSU

Formularze zgłoszeniowe: 1) osoby biorące czynny udział (mówcy) 2) publiczność