20 Września

Kadry i płace - dzień otwarty online

Termin i miejsce: 20.09.2023 | godz. 18.30 Formuła: online / MS TEAMS Aby otrzymać link do spotkania, wypełnij formularz.

Zapraszamy Państwa na dzień otwarty online. Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów. Omówimy też sprawy organizacyjne i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące studiów.

Obsługa pracowników wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy kadrowo-płacowej, która powinna być nieustannie aktualizowana. W ostatnim czasie wprowadzono istotne zmiany w prawie pracy dotyczące takich zagadnień, jak m.in.: kontrola trzeźwości pracowników, praca zdalna, uprawnienia pracowników z zakresu work-life balance czy zasady zawierania umów o pracę. Dokonywane systematycznie zmiany przepisów prawnych w obszarze rozliczania wynagrodzeń także wiążą się z koniecznością bieżącego aktualizowania wiedzy w tym zakresie. 

 

Wypełnij formularz
Zapisz się

Spotkanie poprowadzi:

Dr Magdalena Kuba
dr Magdalena Kuba

Doktor prawa, trener specjalizujący się w obszarach: prawa pracy i ochrony danych osobowych. Wieloletni konsultant i trener firm doradczych i szkoleniowych.

Zajmuje się obsługą pracodawców w zakresie prawa pracy oraz wdrażaniem standardów ochrony danych osobowych w organizacjach.

Korynator spotkania
Katarzyna Rogalińska-Gajewska