12 Września

Kadry i płace - dzień otwarty online

Termin i miejsce: 12.09.2024 | godz. 18.00 Formuła: online / MS TEAMS Aby otrzymać link do spotkania, wypełnij formularz.

Zapraszamy Państwa na Open Day online na studia podyplomowe Kadry i płace w prawie i praktyce. Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów i kwestiach organizacyjnych.  

Co nowego w przepisach dot. obsługi kadrowo-płacowej w organizacji? Jakie są zasady stosowania monitoringu wizyjnego w zakładzie pracy? Czy można instalować lokalizatory w samochodach służbowych pracowników? Czy pracodawca może kontrolować pracownika wykonującego pracę zdalną w domu? Co nowego w tematyce badań trzeźwości pracowników?

Obsługa pracowników wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy kadrowo-płacowej, która powinna być nieustannie aktualizowana. Okres pandemii przyniósł nowe wyzwania, z którymi zmierzają się pracodawcy. 

Spotkanie, które poprowadzą dr Magdalena-Kuba (opiekunka merytoryczna kierunku) oraz Katarzyna Rogalińska (doradczyni edukacyjna), będzie okazją do uszczegółowienia programu studiów (zarys dostępny na stronie kierunku) oraz do wymiany poglądów na najbardziej aktualne tematy kadrowe i płacowe. 

Serdecznie zapraszamy.  

 

 

Spotkanie poprowadzi:

Dr Magdalena Kuba
dr Magdalena Kuba

Doktor prawa, trener specjalizujący się w obszarach: prawa pracy i ochrony danych osobowych. Wieloletni konsultant i trener firm doradczych i szkoleniowych.

Zajmuje się obsługą pracodawców w zakresie prawa pracy oraz wdrażaniem standardów ochrony danych osobowych w organizacjach.

Korynator spotkania
Katarzyna Rogalińska-Gajewska