Warsztaty prawne dla licealistów
10 Stycznia

„Jestem w urzędzie - co dalej? Jak załatwić sprawę w urzędzie i czego się spodziewać."

Serdecznie zapraszamy na coroczny cykl warsztatów organizowany przez Studencką Poradnie Prawną Akademii Leona Koźmińskiego. Naszym celem jest rozwijanie świadomości prawnej u młodzieży oraz wzbudzenie zainteresowania problemami świata prawa, z którymi każdy może się spotkać. Spotkania odbywać się będą w formule hybrydowej:

• stacjonarnie, w sali D200 Akademii Leona Koźmińskiego, Ul. Jagiellońska 57/59, Warszawa
  • w online we wtorki o godzinie 15:00 w platformie MS Teams

Uczniom przybliżona zostanie problematyka m.in. z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy . Warsztaty mają na celu szerzenie świadomości prawnej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Najbliższe zajęcia to:

„Jestem w urzędzie - co dalej? Jak załatwić sprawę w urzędzie i czego się spodziewać.”

Przyjdzie kiedyś moment, w którym będzie trzeba pójść do urzędu. Powiemy wam, co powinniście przygotować oraz czego się spodziewać. Omówimy standardy dobrej administracji oraz pouczymy was o waszych prawach.

ZAPISZ SIĘ