Dzień otwarty w Koźmińskim
25 Maja

JAKIE STUDIA PO MATURZE? Dzień otwarty w Koźmińskim

Maturzystko! Maturzysto! Już w sobotę 25 maja ZAPRASZAMY CIĘ DO UDZIAŁU W DNIU OTWARTYM.

Spotkaj się z nami, poznaj naszych wykładowców, studentów i absolwentów. Dowiedz się więcej o studiach w Koźmińskim - najlepszej uczelni biznesowej w Europie Środkowo - Wschodniej wg Financial Times. Poznaj kierunki, które możesz u nas studiować w języku polskim i angielskim. Doradź się, co do swojego wyboru. Pospaceruj po uczelni w towarzystwie być może przyszłych kolegów. Sprawdź, jak możesz rozwijać swoje pasje.

Opowiemy o tym, jak będą przebiegały Twoje studia, czego się nauczysz, kogo tutaj poznasz, gdzie będziesz pracować, czyli w którym kierunku może rozwinąć się Twoja ścieżka kariery.

Dowiesz się również, co zrobić, by się do nas dostać, jak wyjechać na wymianę studencką oraz jakie stypendia oferujemy kandydatom na start oraz naszym studentom w trakcie studiów.

Dzień otwarty w Koźmińskim

W PROGRAMIE DNIA OTWARTEGO

START: godz. 12:00

• Spotkanie z dziekanami i prodziekanami, którzy krótko opowiedzą o swoich kierunkach  prowadzonych w językach polskim i angielskim - studia I stopnia, jednolite magisterskie (prawo) oraz dwukierunkowe (prawo i finanse),
  • WORLD CLASS EDUCATION IN THE HEART OF EUROPE  - atuty studiowania w światowej klasy uczelni, czyli wszystko o studiach w międzynarodowym środowisku. Programy Double Degree Program & ERASMUS,
  • O zasadach naboru na studia,
  • Uczelnia w oczach studentów - dobrostan, samorząd studencki, sport, koła zainteresowań i inne,
  • Studia podyplomowe oraz MBA,
  • Część targowa - spotkanie z kierownikami studiów, którzy odpowiedzą na szczegółowe pytania dotyczące poszczególnych kierunków - od godz. 12:45, D125 i D123,
  • Strefa studencka, gdzie studenci postarają się odpowiedzieć na wszystkie Wasze, nawet najtrudniejsze pytania - od godz. 12:45, Atrium D,
  • Zwiedzanie uczelni ze studentami w roli przewodników - godz. 13:00 i 13:30,
  • Inne atrakcje, w tym zielone koktajle i popcorn.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Do zobaczenia na Jagiellońskiej 57 :)

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA NA WYDARZENIE