10 Października

IV Międzynarodowa Konferencja Badania Kliniczne to MY!

Zapraszamy do udziału w IV Międzynarodowej Konferencji "Badania Kliniczne to MY!", organizowanej przez Akademię Leona Koźmińskiego. Konferencja odbędzie się w dniach 10-11 października 2024 roku, stacjonarnie w siedzibie Akademii w Warszawie. W tym roku ponownie, jak w latach poprzednich, skoncentrujemy się na najnowszych wyzwaniach i innowacjach w badaniach klinicznych.

Jednym z głównych tematów będzie aktualizacja wytycznych GCP ICH E6 (R3), które wprowadzają szereg nowych zasad dotyczących zarządzania jakością oraz decentralizacji badań klinicznych. Te zmiany mają na celu poprawę elastyczności i skuteczności badań, jednocześnie zapewniając najwyższe standardy etyczne i naukowe.

Podczas konferencji omówimy również rekrutację pacjentów do badań klinicznych, nowoczesne technologie wspierające procesy badawcze oraz zarządzanie projektami w badaniach klinicznych. Dodatkowo, po raz drugi w programie pojawią się prezentacje najlepszych prac dyplomowych studentów kierunku PiMBK, którzy zaprezentują wyróżnione projekty studenckie z roku 2024.

Konferencja będzie niepowtarzalną okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń z międzynarodowymi ekspertami, którzy podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami i przedstawią najnowsze osiągnięcia technologiczne w badaniach klinicznych. Nie może Cię zabraknąć!

Do zobaczenia w październiku!

Szczegóły program oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie wydarzenia:
Dowiedz się więcej!