Aleksandra Knap ALK prawo wystawa
16 Listopada

„Islandia - zimowe lato” - wystawa obrazów naszej studentki, Pani Aleksandry Knap, oraz absolwenta, Pana Kamila Dobrzyńskiego

Nasza studentka prawa, Aleksandra Knap, oraz absolwent, Kamil Dobrzyński, zapraszają na kolejną odsłonę islandzkiego interioru w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Surowa, dziewicza przyroda to atrybut Islandii. Spektakularne wodospady, wyrzeźbione klify, majestatyczne lodowce i wulkany to Kraina Lodu i Ognia. Artyści Canvas Bohomaz zainspirowani magią kolorów zdecydowali się przenieść islandzki krajobraz na płótno, aby przedstawić szerokiemu gronu odbiorców magię, którą skrywa wyspa. W ich dziełach można dostrzec fascynację potęgą islandzkiej Matki Natury. Wszechogarniającą zieleń mchów, błękit oceanów, wodospadów, a także kolory zorzy.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Ambasador RP w Reykjaviku, Konsul Honorowy Republiki Islandii w Warszawie, Fundacja Koźmińskich, Kancelaria Dentons i Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne.

Aleksandra Knap studiuje w naszej Akademii prawo. Jest Przewodniczącą Prawniczego Koła Naukowego Lege Artis oraz Studenckiego Koła Naukowego Investment Club, a także aktywną członkinią organizacji studenckiej Green Kozminski. Kamil Dobrzyński to nasz absolwent studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie cyberbezpieczeństwem.

Zapraszamy Was zarówno na wystawę, jak i profil na Instagramie Canvas Bohomaz.

Wystawa w Centrum Praskim Koneser potrwa do 5 grudnia 2021 roku.