festiwal nauki 09 2021
20 Września
„Inspirująca codzienność – w jaki sposób każdego dnia rozbudzać w sobie ciekawość świata?” - wykład w ramach 25. Festiwalu Nauki w...

Nauka to nie tylko eksperymenty chemiczne oraz eksploracja kosmosu przez człowieka. To także zarządzanie, ekonomia, prawo, psychologia oraz socjologia  – nauki wywierające wpływ na codzienne życie każdego człowieka. 

W dniach 20-24 września 2021 w Akademii Leona Koźmińskiego odbędą się wykłady i warsztaty w ramach XXV edycji Festiwalu Nauki. Jako współorganizator wydarzenia, w które co roku angażuje się prawie 100 ośrodków naukowych, kulturalnych oraz instytucji publicznych i prywatnych, przygotowaliśmy specjalnie dla Was sześć zajęć. Ich tematyka poruszać będzie zagadnienia związane z nowymi technologii, innowacjami w biznesie, przedsiębiorczością oraz globalnymi zmianami zachodzącymi w stylu życia współczesnego człowieka. 

Zapraszamy na pierwszy wykład!

Skąd czerpiesz inspiracje do pracy i uczenia się? Czy masz czas zatrzymać się w biegu i zastanowić się, co Ciebie (tak naprawdę!) interesuje? Codziennie poszukujemy inspiracji i pomysłów na działanie. W naszym wystąpieniu opowiemy o tym, dlaczego warto dzielić się inspiracjami z innymi, wyjaśnimy, w jaki sposób Instagram wpłynął na naszą ciekawość świata oraz zachęcimy Was do prowadzenia „Dzienniczka Inspiracji”.

Spotkanie poprowadzi dr Monika Sońta, adiunkt w Katedrze Zarządzania w Społeczeństwie Sieciowym oraz współautorka książki: „Communication Playbook. Kreowanie kultury innowacji poprzez komunikację”.

Wykład odbędzie się o godz. 9:00 w sali D/218 i potrwa ok. 45 minut.

Zapisy przez stronę: https://festiwalnauki.edu.pl/

IMG_8098
Specjalista ds. promocji studiów w j. polskim
Agnieszka Chartanowicz