III Kongres Kompas ESG

28.05.2025
09:30

III Kongres Kompas ESG Wydarzenie pod patronatem Akademii Leona Koźmińskiego 28 maja 2025, 9:30-16:00 GPW, Warszawa

28 maja 2025 roku w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się III Kongres Kompas ESG – jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce poświęconych strategiom odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju. Akademia Leona Koźmińskiego objęła nad wydarzeniem patronat merytoryczny.

Kongres organizowany przez Pracodawców RP gromadzi liderów biznesu, ekspertów, przedstawicieli administracji i środowiska naukowego, aby wspólnie dyskutować o tym, jak skutecznie wdrażać strategie ESG w firmach – nie tylko w kontekście wymogów regulacyjnych, ale jako fundamentów długoterminowej odporności i przewagi konkurencyjnej.

Tegoroczna edycja odbywa się w dynamicznym kontekście deregulacji, zmieniającego się otoczenia międzynarodowego i rosnących oczekiwań ze strony inwestorów, klientów i partnerów. W centrum uwagi znajdą się zagadnienia takie jak:

  • jak transformować się odpowiedzialnie i skutecznie,
  • jak inwestować w zieloną zmianę i nie tracić konkurencyjności,
  • jak zarządzać ryzykiem, budować przejrzysty ład korporacyjny i inwestować w ludzi.

Wśród prelegentów tegorocznego Kongresu znalazł się prof. Bolesław Rok z Akademii Leona Koźmińskiego – ekspert w dziedzinie zrównoważonego zarządzania, współtwórca RES. Centre for Reimagining Sustainability, autor i współautor rankingów ESG oraz mentor startupów o pozytywnym wpływie.

Więcej informacji i rejestracja na stronie wydarzenia: https://eventory.cc/event/kongres-kompas-esg-2025

offline
otwarte
pl