Bad klin_wyd
18 Września
I Międzynarodowa Konferencja Badania Kliniczne to MY!

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Badania Kliniczne to MY!, organizowanej przez Akademię Leona Koźmińskiego. 

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, a zarazem zachowując wszystkie panujące restrykcje - przeprowadzimy ją w systemie hybrydowym. W murach Akademii będziemy gościć maksymalną dopuszczalną liczbę uczestników, a pozostałych zaprosimy do udziału online wspartego wykorzystaniem oprogramowania do organizowania wydarzeń w takiej formule. Dzięki temu każdy zainteresowany poruszanymi przez nas tematami, będzie mógł ich wysłuchać w preferowanej oraz możliwej dla siebie formie z dowolnego miejsca na Ziemi.   Stawiamy na innowacje, nowoczesne technologie oraz współczesne metody pracy i zarządzania. Właśnie na tych tematach będziemy się skupiać podczas pierwszej organizowanej przez nas konferencji. Rok 2020 w szczególny sposób pokazał, że wciąż mamy tu duże pole do działania oraz rozwoju. Musimy coraz odważniej sięgać po narzędzia i metody, których do tej pory nie byliśmy pewni, a zaproszeni przez nas  Goście udowodnią, że nie musimy się ich obawiać. Prelegenci reprezentujący międzynarodowe firmy i organizacje przedstawią rozwiązania już wdrażane oraz podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami. Będzie to idealna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, a także zaprezentowania i przedyskutowania rozwiązań wraz z międzynarodową publicznością. Nie może Cię zabraknąć!

Jako organizatorzy zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu, bądź formy, zależnie od panującej sytuacji oraz odgórnych zaleceń w odniesieniu do COVID-19.

Założenia oraz ramowy plan konferencji

Celem konferencji jest przekazanie najnowszej wiedzy dotyczącej nowoczesnych technologii oraz metodologii wykorzystywanych podczas planowania oraz prowadzenia badań klinicznych. Porównanie narzędzi wykorzystywanych w badaniach prowadzonych na całym świecie do różnorodnych celów, takich jak analiza danych, rekrutacja pacjentów czy zarządzanie badaniem umożliwi zwiększenie świadomości rynku oraz wdrożenie najnowszych rozwiązań do codziennej pracy.

Grupą docelową konferencji są pracownicy różnych sektorów rynku badań klinicznych. Od osób związanych z ośrodkami, poprzez małe oraz mid-size CRO, na świecie.

Konferencja będzie składać się z 4 głównych bloków:

  • Innowacyjne terapie w badaniach klinicznych – Porozmawiamy o rozwiązaniach, które dopiero pojawiają się na widnokręgu możliwości terapeutycznych, ale mają już zdecydowanie namacalne kształty. Nasi mówcy przeniosą nas w świat przyszłości medycyny, która dzieje się dziś.
  • Zarządzanie projektami w badaniach klinicznych – podczas bloku zostaną przedstawione merytoryczne oraz praktyczne informacje dotyczące najnowszych trendów w metodologii zarządzania projektami. Wykładowcami będą osoby doświadczone w zarządzaniu projektami oraz eksperci w dziedzinie badań klinicznych.
  • Badania Kliniczne w Wielkiej Brytanii – w ramach bloku współorganizowanego przez Ambasadę Brytyjską w Warszawie oraz UK Science and Innovation Network, pokażemy brytyjskie doświadczenia oraz możliwości międzynarodowej współpracy w zakresie badań klinicznych.
  • Market nowoczesnych technologii – blok będzie składał się z licznych, krótkich prezentacji założycieli firm oraz start-upów, twórców narzędzi, aplikacji oraz programów wspomagających projektowanie oraz prowadzenie badań klinicznych.
Więcej informacji o konferencji oraz rejestracja
Czytaj więcej