Gala Rankingu Odpowiedzialnych Firm i Startupów Pozytywnego Wpływu
18 Czerwca
Gala Rankingu Odpowiedzialnych Firm i Startupów Pozytywnego Wpływu

Zapraszamy do udziału w Gali łączącej ogłoszenie laureatów Startupów Pozytywnego Wpływu oraz firm nagrodzonych w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Wirtualne wydarzenie odbędzie się 18 czerwca 13.00-15.30 i będzie transmitowane na Facebooku.

Już po raz czwarty Panel Pozytywnych Postaci składający się z liderów opinii środowiska startupowego i społecznego wyłonił najciekawsze Startupy Pozytywnego Wpływu 2021. Te firmy i organizacje założone przez ludzi z pasją i działające dla dobra wspólnego, łączą rozwiązywanie istotnych wyzwań społecznych z biznesowym modelem działania. Tworzą one wartość poprzez innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju z wykorzystaniem technologii, zapewniając wysoki poziom rzetelności organizacyjnej, efektywności i przydatności oferowanych produktów lub usług. Raportowi z wypowiedziami ekspertów i ekspertek towarzyszy także baza ponad 600 startupów pozytywnego wpływu funkcjonujących w Polsce.

Podczas Gali poznamy także firmy wyróżnione w tegorocznym Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF). Jest to uznane zestawienie największych spółek w Polsce, ocenianych pod kątem stosowania niezbędnych instrumentów na drodze doskonalenia polityki, struktur i procesów, by pełniej podejmować wyzwania zrównoważonego rozwoju. Wszystkie edycje były przygotowywane przez prof. Bolesława Roka i Jarosława Horodeckiego. Ankieta, na podstawie której powstaje ROF jest corocznie modyfikowana, z uwzględnieniem zmian zachodzących na polskim rynku. Ranking powstaje w oparciu o wyniki prezentowane samodzielnie przez firmy w ankiecie i poddane weryfikacji, zgodnie z zastrzeżoną metodologią.

Dostęp do Gali online
tutaj