ESG & Sustainabilty FORUM "Go to the Future"

08.04.2025
10:00

Wydarzenie pod patronatem Akademii Leona Koźmińskiego

ESG & Sustainabilty FORUM "Go to the Future" III edycja

8 kwietnia 2025 r.  Fabryka Norblina, Warszawa

ESG & Sustainability FORUM „Go to the future” to wyjątkowe wydarzenie poświęcone innowacjom, nowościom i spojrzeniu w przyszłość. Temat przewodni FORUM 2025 to cyberbezpieczeństwo i nowe technologie a zrównoważony rozwój.

🔸 Cyberbezpieczeństwo a zrównoważony rozwój 🔸 Technologie cyfrowe wspierające zrównoważony rozwój (sztuczna inteligencja i automatyzacja zbierania danych) 🔸 Koszty energii. Ile będziemy płacić za prąd w 2030 roku? 🔸 Co dalej z zielonym ładem? W jakim kierunku podąża Europa? 🔸 Efektywność energetyczna i monitorowanie emisji 🔸 Trendy w zrównoważonym rozwoju

Na scenie FORUM nie zabraknie przedstawicieli Akademii Leona Koźmińskiego – swoją ekspertyzą podzielą się m.in. prof. Bolesław Rok oraz dr Karolina Małagocka

Więcej informacji: https://gotothefuture.pl/

hybrid
otwarte
pl