Katedra Ekonomii - Konkretnie o ekonomii - Ekonomiczne skutki transformacji klimatycznej
19 Października
„Ekonomiczne skutki transformacji klimatycznej” – seminarium online z cyklu „Konkretnie o ekonomii”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na webinarium pt. „Ekonomiczne skutki transformacji klimatycznej”, które odbędzie się we wtorek, 19 października 2021 roku o godz. 17:00 na platformie Zoom.

Spotkanie jest piątym spotkaniem w ramach cyklu seminariów naukowych pt. „Konkretnie o ekonomii”, które organizujemy w ramach współpracy trzech ośrodków naukowych – Akademii Leona Koźmińskiego, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wprowadzenie przedstawi Priv.-Doz. Dr. Monika Köppl-Turyna (Vienna University of Economics and Business, Director of EcoAustria). Komentarz wygłosi prof. ALK dr hab. Waldemar Karpa z Akademii Leona Koźmińskiego.

Link do spotkania podajemy poniżej – wystarczy kliknąć przycisk WEŹ UDZIAŁ.

prof. dr hab. Marta Postuła, Uniwersytet Warszawski

prof. UEK dr hab. Anna Moździerz, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie