Neuroroznorodnosc
24 Kwietnia

Dzień otwarty szkolenia – NEURORÓŻNORODNOŚĆ

Chcemy Was zaprosić na przedsmak szkolenia pt. „NEURORÓŻNORODNOŚĆ, CZYLI SIŁA MYŚLENIA POZA SCHEMATAMI JAKO KLUCZ DO INNOWACJI W BIZNESIE”, które zmieni sposób, w jaki myślicie o pracy i zespołach.

24 kwietnia o 12.00 odbędzie się dzień otwarty online, który nie jest kolejnym nudnym webinarem, ale okazją do zrozumienia, jak wielką wartość dla Waszych firm ma neuroróżnorodność.

Zapisz się, aby otrzymać link do spotkania.

Dlaczego to takie ważne? Bo żyjemy w czasach, gdy każdy pomysł i każda inna perspektywa mogą prowadzić do nowych rozwiązań.

Nasza wykładowczyni, psychoterapeutka i współtwórczyni SPEKTRUM WRAŻLIWOŚCI Bernadetta Bieszczanin podzieli się z Wami swoją wiedzą na temat neuroróżnorodności i tego, jak różne sposoby myślenia mogą napędzać innowacje i rozwój w Waszych firmach.

Dlaczego warto kliknąć DOŁĄCZ do dnia otwartego?

• Usłyszycie, czym jest neuroróżnorodność w organizacji i dlaczego jest ważna.
  • Dowiecie się, jak wprowadzać neuroróżnorodność do Waszych firm i zespołów, żeby to działało.
  • Zobaczycie, jak wielką siłę ma akceptacja i docenianie różnic w tym, żeby firma dobrze funkcjonowała

Ten dzień otwarty, jak całe szkolenie, nie jest tylko dla HR-ów czy CEO, jest dla każdego, kto wierzy, że miejsce pracy może być przestrzenią, gdzie każdy ma szansę być sobą i pokazać, na co go stać.

Zarezerwujcie czas i dołączcie do nas 24 kwietnia o godz. 12.00.

Do zobaczenia!

Spotkanie poprowadzą

BERNADETTA BIESZCZANIN_szkolenie
Bernadetta Bieszczanin (SHE/HER)

Pedagożka, terapeutka, przedsiębiorczyni

Od 6 lat zaangażowana w tworzenie przestrzeni inspiracji, poszukiwanie skutecznych metod i nowego spojrzenia na spektrum autyzmu w rodzinie i neuroróżnorodność w biznesie. Wcześniej przez 20 lat wprowadzała i tworzyła programy telewizyjne w TVP2 (w tym m.in. autorka „Pytania na śniadanie”), zarządzała zespołami producenckimi i redakcyjnymi. Teraz przede wszystkim poszukuje i wspiera rozwiązania biznesowe oparte o idee różnorodności i inkluzywności. Realizuje projekty przyczyniające się do wyrównywania szans i włączania defaworyzowanych grup społecznych. Współtwórczyni SPEKTRUM WRAŻLIWOŚCI.

DOROTA BARTOSIAK _szkolenie
Dorota Bartosiak (SHE/HER)

Kobieta ze spektrum autyzmu, dziennikarka, producentka telewizyjna i filmowa

Zależy jej na zmianie stereotypów w postrzeganiu neuroróżnorodności, a zwłaszcza spektrum autyzmu w społeczeństwie. Kreuje i wdraża projekty, które mają na celu realne ułatwienia w życiu i pracy ludziom neuroatypowym. Wspiera własnym doświadczeniem organizacje i przedsiębiorstwa, rozpowszechniając wiedzę o wykorzystaniu unikalnych cech osób neuroatypowych. Zarządzając przez 20 lat dużymi produkcjami telewizyjnymi i filmowymi, udowadnia na swoim przykładzie, że człowiek z ASD może odnosić sukcesy zawodowe, wykorzystując swój nietypowy potencjał. Współtwórczyni SPEKTRUM WRAŻLIWOŚCI.

Małgorzata Oświata
Koordynatorka spotkania