Lidia Czarkowska
10 Marca
Dzień Otwarty szkoleń z obszaru Rozwoju osobistego z Lidią Czarkowską

Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty, rozwijanie kompetencji miękkich, szukasz dróg rozwoju dla siebie, chcesz wybrać wartościowe, dopasowane szkolenie - zapraszamy na bezpłatne, otwarte spotkanie online połączone z zajęciami z dr Lidią D. Czarkowską.

Tematem spotkania będzie „Rozwój kompetencji osobistych w zmiennych i pełnych wyzwań warunkach”.

Radzenie sobie ze stresem, zarządzanie emocjami i swoją energią w czasie to podstawowe kompetencje osobiste, które warto rozwijać w każdych, zwłaszcza nieprzewidywalnych, zmiennych i pełnych wyzwań warunkach.

Nasze spotkanie dedykowane jest wszystkim osobom, którzy poszukują wsparcia w przechodzeniu przez wyzwania i wykorzystywaniu możliwości, jakie daje nam współczesny świat w obszarach:

• inteligencji emocjonalnej
  • work-life balance
  • zarządzania swoją energią w czasie
  • rozwoju osobistego

W szczególności zapraszamy: menedżerów i liderów, specjalistów z zakresu HR oraz wszystkie osoby, które:

• czują się zmęczone i chcą znaleźć metody chroniące przed nadmierną eksploatacją własnego organizmu
  • zauważyły, że coraz częściej codzienny natłok spraw wygrywa z zadaniami ważnymi i/lub odbiera przyjemność z życia/pracy
  • chcą rozwijać umiejętności świadomego zarządzania własnym stanem emocjonalnym.

KIEDY: środa, 10 marca 2021 godz. 18:00, formuła online

Aby wziąć udział, wypełnij zgłoszenie.

Zapraszamy do zapoznanie się z ofertą najbliższych szkoleń:

Wypełnij formularz
Plan spotkania
18.00-18.05
Powitanie uczestników
18.05-19.00
Zajęcia z dr Lidią D. Czarkowską
19.00-19.15
Rozmowy w kuluarach
O naszej trenerce
Lidia Czarkowska
dr Lidia Czarkowska

Kierownik studiów podyplomowych Coaching profesjonalny.

Ma szeroką, popartą długoletnią praktyką wiedzę z zakresu psychologii, socjologii, zarządzania, komunikacji organizacyjnej, motywacji, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów oraz rozwoju potencjału człowieka.

Prowadzi warsztaty, coaching oraz indywidualne programy rozwojowe dla wyższej kadry menedżerskiej, pracuje też metodami coachingowymi z całymi zespołami.

Z wykształcenia psycholog, socjolog i pedagog z zamiłowania taterniczka, trener i coach. Od dwudziestu lat współpracuje z firmami doradczymi i szkoleniowymi.

Prowadziła projekty coachingowe, szkolenia zamknięte, warsztaty oraz indywidualne treningi m.in. dla: Giełdy Papierów Wartościowych, PKO BP, Radio Plus, Wedel S.A., Heinz S.A. ,Sejmu RP, Canon Polska, Glaxo Smith Kline, Medicover, Ciech S.A., Agros-Nova, Lactalis-Polska, ManRolland, V&S Luksusowa, Nestle, Sandoz.

Zochowska Monika
Koordynator spotkania