Zarządzanie hotelami, studia hotelarskie warszawa
08 Września

Dzień otwarty online - Zarządzanie Hotelami

Jeśli szukasz współczesnej wiedzy z zakresu zarządzania hotelem, chcesz nabyć umiejętności m. in n prowadzenie analizy strategicznej i marketingowej, budowy planów strategicznych, marketingowych, kadrowych i finansowych, zarządzania zespołem, rozwiązywania konfliktów, planowania i organizowania pracy własnej i zespołu, a także kontrolowania wyników i raportowania zapraszamy Cię na dzień otwarty studiów "Zarządzanie Hotelami".

Zapisz się aby otrzymać link do wydarzenia.

Program spotkania

17.00 - Powitanie 17.05 - 17.15 - Krótkie przedstawienie idei programu oraz wykładowców, czyli praktyków, hotelarzy z krwi i kości 17.15 – 17.45 rozmowa z dwójką absolwentów (Pauliną Sałajczyk, Rooms Division Manager w Sofitel Warsaw Victoria i Piotrem Kuczyńskim, Zastępcą Dyrektora Grupy Hoteli w Szczecinie Focus Hotels) oraz jednym z wykładowców (Pawłem Lewtakiem, Dyrektorem generalnym Hotel Polonia Palace Warszawa) 17.45 - Q&A

Podczas spotkania w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni weźmiesz udział w dyskusji, zobaczysz jak uczymy, porozmawiasz z wykładowcami, poznasz szczegółowy program studiów .

Spotkanie poprowadzi

Szymon Lach

Hotelarz z udokumentowaną historią pracy w międzynarodowych sieciach. Obecnie koncentruje się na rozwijaniu najwyższych standardów obsługi i wprowadzaniu nowych usług. Kształci przyszłych profesjonalistów z branży. Doradza hotelarzom na poziomie strategii i szkoli personel. Tworzy uniwersyteckie programy zarządzania hotelami. Absolwent Coventry University oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Członek zarządu i dyrektor hotelu Dworzysko w Szczawnie-Zdroju.

Koordynator spotkania
Katarzyna Rogalińska-Gajewska