Dzień Otwarty Online studiów podyplomowych "Zarządzanie bezpieczeństwem chemicznym"
Zapraszamy na bezpłatne, otwarte spotkanie online dla kandydatów na studia podyplomowe „Zarządzanie bezpieczeństwem chemicznym”
Kiedy: 23.06.2026 r., godz. 17:00 Zapisz się, aby otrzymać link do spotkania.
Trwa rekrutacja na pierwszą edycje studiów Zarządzanie bezpieczeństwem chemicznym. Jeśli jesteś zainteresowana/y rozwojem w tym obszarze, chcesz podjąć właściwą decyzję, sprawdzić, czy to studia dla Ciebie - zapraszamy na spotkanie online. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Plan spotkania:
- 17:00 - 17:10 - Wprowadzenie
- 17.10 - 17.20 - wprowadzenie – prof. ALK dr Magdalena Koczuba-Sobieraj – Kierowniczka studiów
- 17.20 - 17.40 – Przegląd programu studiów – mgr Sylwia Maliszewska
- 17.40 - 18.00 - Sesja informacyjna, pytania i odpowiedzi
Studia podyplomowe "Zarządzanie bezpieczeństwem chemicznym" są odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa związanego z produktami chemicznymi.
To oferta skierowana do osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje w tej dziedzinie i zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku pracy.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy