Rachunkowość-i-zarządzanie-WYDARZENIE-WWW
04 Września
Dzień otwarty online studiów podyplomowych Rachunkowość i zarządzanie w JSFP

Zapraszamy na dzień otwarty studiów podyplomowych „Rachunkowość i zarządzanie w JSFP” połączony z zajęciami merytorycznymi.

Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów podyplomowych oraz o kwestiach organizacyjnych dotyczących tych studiów.

Termin i miejsce: sobota 4 września 2021 r. godz. 14.00 Zapisz się, otrzymasz link do spotkania.

MDDP-AB-LOGO

W trakcie  spotkania w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni odpowiemy na pytania:

• Charakterystyczne cechy rachunkowości budżetowej.
  • Jakie są ograniczenia w wykonywaniu zawodu w dziedzinie rachunkowości.
  • Specyfika pracy księgowych JSFP.
  • Główny księgowy w JSFP kryteria zawodowe; prawa i obowiązki, prestiż.
  • Czy niezależność zawodowa księgowego w administracji oznacza brak podporządkowania się pracodawcy ?

Spotkanie będzie okazją do wymiany poglądów na najbardziej aktualne tematy i jednocześnie pozwoli uczestnikom zapoznać się tematyką studiów. Wydarzenie poprowadzi Aneta Rozwadowska-Jachacz.

Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w formule online.

Serdecznie zapraszamy!

Plan spotkania

14.00 - Powitanie

14.05-14.45 - Zajęcia z tematu:  Specyfika pracy księgowych / głównych księgowych w JSFP

14.45-15.15 - Sesja informacyjna

Zapisz się już dziś
FORMULARZ REJESTRACYJNY
Prowadząca spotkanie
Aneta Rozwadowska-Jachacz

Menadżer, ekonomista, administratywista, wykwalifikowany doradca i trener
z zakresu rachunkowości i finansów, sprawozdawczości finansowej i budżetowej, kontroli zarządczej, przedsiębiorczości, inwentaryzacji, podatków i rozwoju lokalnego. Odpowiedzialna za rozwój i szkolenia pracowników, kontrolę wewnętrzną,  budżet, oraz prawo i finanse firm.

Ma w dorobku prowadzenie wykładów, doradztwa, warsztatów, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Posiada uprawnienia do prowadzenia biur rachunkowych (Certyfikat MF z 2001 r.), wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kontrolnych i kierowniczych w jednostkach sektora finansów publicznych, w tym w zakresie kontroli projektów współfinansowanych ze środków europejskich.

Obecnie jest nie tylko trenerem, doradcą i wykładowcą z zakresu rachunkowości wszystkich sektorów, ale także ekspertem oceny wniosków, prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą i usługi księgowe.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Ponadto ukończyła 2 kierunki studiów podyplomowych na WSPiA w Lublinie, „Rachunkowość i Finanse” oraz podyplomowe studia menadżerskie „Zarządzanie Firmą na Rynkach UE”.

Prywatnie - uwielbia kino i taniec, jest pasjonatką dobrej książki, partycypacji społecznej, psychologii i religioznawstwa.

Kasprzyk Monika kebs
Koordynator spotkania