Rachunkowość-i-zarządzanie-WYDARZENIE-WWW
17 Września

Dzień otwarty online studiów podyplomowych Rachunkowość i zarządzanie w Jednostkach Sektora Finansów Publicznych

Zapraszamy na dzień otwarty studiów podyplomowych „Rachunkowość i zarządzanie w JSFP” połączony z zajęciami merytorycznymi.

Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów, kwestiach organizacyjnych i zaliczeniach.

Termin i miejsce: sobota 17 września 2022 r. godz. 11.00 Zapisz się, otrzymasz link do spotkania.

W trakcie  spotkania w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni przeprowadzimy zajęcia pt. "Klasyfikacja budżetowa- zasady stosowania"

1. Przedmiot klasyfikacji;

2. Podmioty zobowiązane do stosowania klasyfikacji;

3. Podziałki klasyfikacji;

4. Funkcje klasyfikacji budżetowej;

5. Podsumowanie wykładu w kontekście zmian klasyfikacji.

Spotkanie będzie okazją do wymiany poglądów na najbardziej aktualne tematy i jednocześnie pozwoli uczestnikom zapoznać się tematyką studiów.

Plan wydarzenia:

11.00-powitanie

11.05-11.40 zajęcia z tematu:  "Klasyfikacja budżetowa- zasady stosowania"

11.40 -12.00 sesja informacyjna

Zapisz się już dziś
FORMULARZ REJESTRACYJNY

Prowadząca spotkanie

Aneta Rozwadowska-Jachacz

Menadżer, ekonomista, administratywista, wykwalifikowany doradca i trener
z zakresu rachunkowości i finansów, sprawozdawczości finansowej i budżetowej, kontroli zarządczej, przedsiębiorczości, inwentaryzacji, podatków i rozwoju lokalnego. Odpowiedzialna za rozwój i szkolenia pracowników, kontrolę wewnętrzną,  budżet, oraz prawo i finanse firm.

Ma w dorobku prowadzenie wykładów, doradztwa, warsztatów, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Posiada uprawnienia do prowadzenia biur rachunkowych (Certyfikat MF z 2001 r.), wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kontrolnych i kierowniczych w jednostkach sektora finansów publicznych, w tym w zakresie kontroli projektów współfinansowanych ze środków europejskich.

Obecnie jest nie tylko trenerem, doradcą i wykładowcą z zakresu rachunkowości wszystkich sektorów, ale także ekspertem oceny wniosków, prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą i usługi księgowe.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Ponadto ukończyła 2 kierunki studiów podyplomowych na WSPiA w Lublinie, „Rachunkowość i Finanse” oraz podyplomowe studia menadżerskie „Zarządzanie Firmą na Rynkach UE”.

Prywatnie - uwielbia kino i taniec, jest pasjonatką dobrej książki, partycypacji społecznej, psychologii i religioznawstwa.

Monika Dąbkowska
Koordynator spotkania