HR BP
17 Stycznia

Dzień otwarty HR BP i Senior HR BP

Zapraszamy na spotkanie online dla kandydatów na studia podyplomowe HR Business Parter i Senior HR Business Partner. Tematem przewodnim wydarzenia będzie „HR Business Partnering 3.0 - transformacja funkcji i nowe wyzwania”. Zajęcia poprowadzi Pani Karina Popieluch.

Po wykładzie zaprosimy Państwa na interaktywne spotkanie. Będzie to doskonała możliwość poznania koncepcji obu kierunków oraz zadawania pytań.

Poniedziałek, 17 stycznia, godz. 18.00

Fomuła: online Wypełnij formularz, otrzymasz link do spotkania.

HR jest obecnie radykalnie redefiniowany. Wynika to z tego, że ze wszystkich konsekwencji zmian wstrząsających światem w dzisiejszym biznesie, konsekwencje dla ludzi są prawdopodobnie najgłębsze. Nowe realia rynkowe zmuszają przedsiębiorstwa do dostosowania swoich strategii i modeli biznesowych oraz przyspieszenie szeroko rozumianej transformacji cyfrowej. Wdrażane są na dużą skalę nowe technologie – w zakresie sztucznej inteligencji (AI), automatyzacji czy przetwarzania i dystrybucji danych (IoT).

Nie bez znaczenia jest globalna pandemia wpływająca w sposób jak dotąd bezprecedensowy na zmiany w zakresie miejsca, relacji i formy pracy. Zmniejszony kontakt osobisty spowodowany pandemią wymusza humanizację kultury zarządzania. Budowa zaangażowania i zaufania pracowników zdalnych, przygotowanie ich do efektywnej i elastycznej pracy w zmiennych warunkach i czasie niepewności ma zapewnić organizacjom zdolność do stawienia czoła temu, co przyniesie przyszłość.

Kluczowe zamiany w HR dotyczą jego: priorytetów, formuły operacyjnej, sposobu podejmowania decyzji i projektowania rozwiązań oraz kluczowych obszarów i narzędzi pomiaru. Tych, którzy są zainteresowani szczegółami nowej koncepcji HR Business Partneringu, zapraszamy na prelekcję "HR Business Partnering 3.0 - transformacja funkcji i nowe wyzwania", który poprowadzi Karina Popieluch twórca koncepcji i kierownik merytoryczny studiów podyplomowych HR Business Partner i Senior HR Business Partner.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.                   

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Plan spotkania
18.00
Powitanie uczestników
18.05-18.35
„HR Business Partnering 3.0 - transformacja funkcji i nowe wyzwania – Karina Popieluch, koordynator merytoryczny studiów HR Business Partner i Senior HR Business Partner
18:35
Rozmowy w kuluarach, czyli zapytaj eksperta HR i swojego doradcę edukacyjnego

Nasz ekspert

Karina Popieluch

Senior HR Expert, Trener Biznesu, Wykładowca Akademicki, Coach ICC.
Blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich w obszarze zarządzania produkcją oraz sprzedażą w sektorze B2B zdobywała współpracując głównie z klientami z branży FMCG, IT oraz finansów. Jako menedżer operacyjny zarządzała produkcją oraz sprzedażą, a przejście z biznesu do HR było naturalną odpowiedzią na oczekiwania rynku i organizacji budujących swoją przewagę konkurencyjną na rozwoju kapitału ludzkiego oraz konsekwencją specjalizacji w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i ekspertyzy w obszarze lean management. 

Pomysłodawca i kierownik studiów podyplomowych HR Business Partner, wykładowca na studiach MBA oraz studiach podyplomowych z obszaru HR, członek Executive Education Advisory Board wspierającej działania Koźmiński Business School oraz partner merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego. Członek rady merytorycznej czasopisma branżowego "HR Business Partner" oraz patron merytoryczny cyklu "HR na szpilkach". Redaktor merytoryczny i współautor książki HR Business Partner. Rola, filary, perspektywy oraz wielu innych publikacji. Uznany prelegent konferencji branży HR. 

 

Na co dzień w ramach prowadzonych firm doradczo-szkoleniowych pracuje nad rozwojem indywidualnym i zespołowym kadry zarządzającej, zasiada w radzie nadzorczej, doradza zarządom spółek komercyjnych, wspierając transformację funkcji HR oraz realizując projekty budujące przewagę konkurencyjną organizacji na bazie systemowego zarządzania efektywnością, zarządzania zmianą, przywództwa i kapitału ludzkiego. 

 

W kwietniu 2018 jej osiągnięcia zawodowe zostały uhonorowane nagrodą Polish Businesswomen Awards w kategorii: „Lider w obszarze strategicznego Zarządzania Zasobami Ludzkimi”.

Glapa Magdalena KEBS
Koardynator spotkania
Magdalena Glapa