Dzien otwarty 26 06 2021
26 Czerwca
Dzień otwarty dla kandydatów na studia wyższe, podyplomowe i MBA

Jesteś tegorocznym maturzystą i myślisz o podjęciu studiów licencjackich? A może chcesz kontynuować edukację na studiach magisterskich, podyplomowych lub MBA?

Zapraszamy na dzień otwarty dla kandydatów na studia wyższe, podyplomowe i MBA. Po raz pierwszy w tym roku wydarzenie odbędzie się w formie tradycyjnej - na terenie naszej uczelni!

Dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozpocząć lub kontynuować edukację w Akademii Leona Koźmińskiego:

• procedury rekrutacji na studia
  • stypendia
  • zniżki dla absolwentów
  • opcje double degree

Uzyskasz najważniejsze informacje o uczelni i prowadzonych u nas studiach, będziesz mieć szansę zadać ważne dla Ciebie pytania, a tuż po zakończeniu części głównej dołączyć do grup na Facebooku stworzonych specjalnie dla kandydatów na studia i porozmawiać z kierownikami studiów.

Dla kandydatów na studia w j. angielskim odbędzie się specjalna prezentacja, a osoby zainteresowane studiami podyplomowymi i MBA zapraszamy do pokoju D/108.

Kiedy:

26 czerwca (sobota), godz. 12:00

Gdzie: ul. Jagiellońska 59, aula w budynku C (szczegóły niebawem)

• Przedstawienie zasad rekrutacji
  • Spotkanie z władzami uczelni – informacje na temat kierunków studiów, w tym programów prowadzonych w języku angielskim
  • Rozdanie voucherów na badanie predyspozycji zawodowych - dla chętnych
  • Uczelnia z perspektywy studentów
  • Sesja pytań i odpowiedzi
  • Spacer po uczelni
  • Loteria z nagrodami

SPRADŹ NASZĄ OFERTĘ EDUKACYJNĄ:

KONTAKT Z KIEROWNIKAMI STUDIÓW (WYKŁADOWCY) ORAZ GRUPY NA FACEBOOKU DLA KANDYDATÓW NA STUDIA:

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego (zajęte co drugie miejsce, mierzenie temperatury, maseczki, dezynfekcja) oraz będzie również transmitowane na żywo na kanale na Facebooku uczelni.