Centrum Cyfryzacji Zdrowia Akademii Leona Koźmińskiego, Redakcja Rynku Zdrowia oraz Naczelna Izba Lekarska - NIL IN Sieć Lekarzy Innowatorów serdecznie zapraszają do wysłuchania debaty:
Szybka ścieżka dla e-innowacji w zdrowiu
Transmisja wydarzenia odbędzie się 10 września 2024 o godzinie 10:00 na portalu Rynek Zdrowia.
W trakcie dyskusji przedstawione zostaną przykłady zagranicznych praktyk, a także będą określone potrzeby legislacyjne w tym obszarze. Debata będzie miała formę warsztatów, a zakończy się wypracowaniem wstępnych rekomendacji, zapewniających dostęp pacjentów do publicznie finansowanych rozwiązań cyfrowych w zdrowiu.
W wydarzeniu wezmą udział decydenci: m.in. posłowie, przedstawiciele ministerstwa zdrowia i cyfryzacji, ABM, AOTMIT, NFZ, URPL, a także liderzy innowacji w ochronie zdrowia: dyrektorzy szpitali, naukowcy, lekarze, eksperci z Polski i zagranicy oraz deweloperzy innowacji cyfrowych.
Zobacz transmisję wydarzenia na kanale Akademii Leona Koźmińskiego oraz na stronie Rynku Zdrowie.
PATRONI MEDIALNI DEBATY: