Dane osobowe i nieosobowe w badaniach klinicznych produktów leczniczych

06.02.2026
16:00
ZAREJESTRUJ SIĘ
LINK

 

Studenckie Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego „Lex Medicinae” zaprasza na wykład otwarty Dane osobowe i nieosobowe w badaniach klinicznych produktów leczniczych, który poprowadzi dr Wiktor Krzymowski, specjalista w zakresie prawa medycznego i farmaceutycznego.

Podczas spotkania nasz gość przybliży kluczowe zagadnienia dotyczące wykorzystywania danych osobowych i nieosobowych w badaniach klinicznych produktów leczniczych, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawnych i praktycznych.

Data: 6 lutego 2026 r. Godzina: 16:00 | sala A/140 lub online Prosimy o rejestrację.

dr Wiktor Krzymowski jest doktorem nauk prawnych oraz adwokatem, specjalistą w zakresie prawa medycznego i farmaceutycznego. Posiada tytuł LL.M. z międzynarodowego prawa handlowego. Specjalizuje się w prawie farmaceutycznym i medycznym (m.in. badania kliniczne, reklama, zgodność z przepisami, rejestracja produktów), międzynarodowym prawie handlowym (CISG) oraz prawie UE, w tym ochronie danych osobowych (RODO), sztucznej inteligencji i własności intelektualnej. Doświadczenie zdobywał jako prawnik wewnętrzny w firmach farmaceutycznych i medycznych oraz w renomowanych kancelariach prawnych. Jest autorem publikacji naukowych i prelegentem konferencji branżowych i naukowych.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu
Dziekanat Kolegium Prawa
Najczęściej zadawane pytania
offline
otwarte
pl