28 Lutego

Czy obowiązek podatkowy w podatku od towarów i usług może być kształtowany przez umowę cywilną? 28. Forum Prawa Podatkowego

Zakład Prawa Finansowego i Prawa Podatkowego, Centrum Badań nad VAT-em zapraszają na 28. Forum Prawa Podatkowego z udziałem dr. Michała Ciecierskiego pod tytułem: Czy obowiązek podatkowy w podatku od towarów i usług może być kształtowany przez umowę cywilną.

Prowadzący dyskusję prof. dr hab. Artur Mudrecki

Webinarium odbędzie się zdalnie w dniu 28 lutego 2024 r. o godz. 17.30.

Radca prawny dr Michał Ciecierski – partner w „Kancelaria Jurysta Radcowie Prawni Stańdo, Wyszatkiewicz i Partnerzy”; członek Stowarzyszenia Prawa Finansowego „Aure-us” przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego; prowadzi zajęcia m.in. w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu; były pracownik izby skarbowej i były poza-etatowy członek samorządowego kolegium odwoławczego; autor wielu publikacji, głównie z zakresu prawa podatkowego, w tym współautor m.in. książek: Krajowa Administracja Skarbowa. Komentarz (2024), Ordynacja podatkowa. Wzory pism z komentarzem (2020), Prawo podatkowe w systemie prawa. Międzygałęziowe związki norm i instytucji prawnych (2019) i Ustawa o kontroli skarbowej. Komentarz (2014).

Link do spotkania
Dołącz online