Kolegium Prawa-Forum-cykl spotkan
18 Stycznia

Cykl spotkań z aplikantami. „Aplikant dyplomatyczno-konsularny"

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Wracamy do Państwa z cyklem spotkań z aplikantami. Kolejne wydarzenie z tej serii odbędzie 18 stycznia 2022 roku na platformie Microsoft Teams o godzinie 18.00, a jego przedmiotem będzie aplikacja dyplomatyczno-konsularna. Nie jest ona tak popularna jak aplikacja radcowska czy adwokacka, niemniej jednak stanowi równie ciekawy kierunek rozwoju w zawodzie prawnika.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że prelegentką zbliżającego się spotkania będzie Pani Weronika Mincewicz-Podrecka, aplikantka dyplomatyczno-konsularna w Ministerstwie Spraw Zagranicznych RP. Swoją aplikację rozpoczęła w lutym 2020 roku i do tej pory odbywała staże w Departamencie Afryki i Bliskiego Wschodu, Departamencie Współpracy Rozwojowej oraz w Konsulacie RP w Edynburgu. Nasza prelegentka jest również doktorantką w Międzynarodowej Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku prawo.

Zapraszamy!

Forum Kozminski Law Students Association

Na spotkanie obowiązują zapisy. Link do wydarzenia poniżej.

Dołącz do spotkania
ZAPISZ SIĘ