Cykl spotkań z aplikantami. „Aplikant dyplomatyczno-konsularny"
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!
Wracamy do Państwa z cyklem spotkań z aplikantami. Kolejne wydarzenie z tej serii odbędzie 18 stycznia 2022 roku na platformie Microsoft Teams o godzinie 18.00, a jego przedmiotem będzie aplikacja dyplomatyczno-konsularna. Nie jest ona tak popularna jak aplikacja radcowska czy adwokacka, niemniej jednak stanowi równie ciekawy kierunek rozwoju w zawodzie prawnika.
Jest nam niezwykle miło poinformować, że prelegentką zbliżającego się spotkania będzie Pani Weronika Mincewicz-Podrecka, aplikantka dyplomatyczno-konsularna w Ministerstwie Spraw Zagranicznych RP. Swoją aplikację rozpoczęła w lutym 2020 roku i do tej pory odbywała staże w Departamencie Afryki i Bliskiego Wschodu, Departamencie Współpracy Rozwojowej oraz w Konsulacie RP w Edynburgu. Nasza prelegentka jest również doktorantką w Międzynarodowej Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku prawo.
Zapraszamy!
Forum Kozminski Law Students Association
Na spotkanie obowiązują zapisy. Link do wydarzenia poniżej.