Open day
28 Stycznia
Controlling personalny - Dzień otwarty online

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ONLINE DLA KANDYDATÓW NA STUDIA PODYPLOMOWE CONTROLLING PERSONALNY POŁĄCZONE Z ZAJĘCIAMI MERYTORYCZNYMI. Tym razem tematem przewodnim naszego wydarzenia jest "Analityka i controlling personalny oraz automatyzacja procesów w HR". W trakcie spotkania postaramy się odpowiedzieć sobie na pytania, jak odnaleźć się w dzisiejszych wyzwaniach biznesowo-personalnej rzeczywistości i w związku z tym jaką drogę rozwoju można wybrać dla siebie. Nasze wydarzenia to miejsce dla tych z Państwa, którzy stoją przed nowymi wyzwaniami, chcą rozwijać się w obszarze zarządzania ludźmi, są ciekawi nowej wiedzy lub marzą o nowej ścieżce kariery.

Zapraszamy 28 stycznia, godz. 17.30! Chętnie spotkamy w szczególności tych, którzy są otwarci na nowości, liczą na wymianę doświadczeń dawkę inspiracji oraz dyskusję. Będzie można również porozmawiać w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni z kierownikiem programu i wykładowcami. Będą z nami:

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.                    Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Wypełnij formularz
Zapisz się
Plan spotkania
17.30
Powitanie uczestników
17.35-18.10
Zajęcia: Analityka i controlling w HR w sytuacji zmian i nowych wyzwań w firmie" – Irmina Gocan.
18.10-18.40
,,Automatyzacja i robotyzacja w HR w nowych warunkach biznesowych" – Elwira Pyk.
18.40-19.00
Rozmowy w kuluarach, czyli zapytaj eksperta HR i swojego doradcę edukacyjnego.
Joanna Sawicka-Golcz
kordynator spotkania
Joanna Sawicka-Golcz