Kolegium Prawa - Co wynika z zasady pierwszenstwa prawa UE
24 Czerwca
„Co wynika z zasady pierwszeństwa prawa UE?” – dyskusja online

Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego, Katedra Europejskiego Prawa Konstytucyjnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Team Europe zapraszają na dyskusję „Co wynika z zasady pierwszeństwa prawa UE?”.

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2021 r. w czwartek o godz. 18.00 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Program Powitanie i moderacja: prof. dr hab. Jan Barcz

Wprowadzenie:

• prof. dr hab. Anna Wyrozumska
  • prof. dr hab. Stanisław Biernat

Dyskusja

• prof. dr hab. Anna Wyrozumska: kierowniczka Katedry Europejskiego Prawa Konstytucyjnego UŁ
  • prof. dr hab. Stanisław Biernat: emerytowany profesor UJ, sędzia (wiceprezes) Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku
  • prof. dr hab. Jan Barcz: kierownik Katedry Prawa Międzynarodowego i Prawa UE w Kolegium Prawa ALK
Link do spotkania
Weź udział