Chmura obliczeniowa
28 Września
Chmura obliczeniowa - dzień otwarty online
  • Jesteś menedżerem?
  • Interesuje Cię tematyka związana z chmurą obliczeniową?
  • Twoja organizacja planuje, a może jest już w trakcie migracji?
  • Chcesz zdobyć praktyczne kompetencje w zakresie wykorzystania technologii chmurowych w organizacjach?

Zarejestruj się na bezpłatne spotkanie online dla kandydatów na studia podyplomowe "Chmura Obliczeniowa w Zarządzaniu Projektami i Organizacją".

28 września, GODZ. 18.00

Weź udział w zajęciach, zobacz w jaki sposób przekazujemy wiedzę. Wypełnij zgłoszenie, otrzymasz link na spotkanie.

Program spotkania

18.00-18.30 - Powitanie uczestników. Sesja informacyjna
18.30-19.15 - Zajęcia: Chmura to nie tylko infrastruktura.
19.15-19.30 - Q&A dotyczące studiów i wykładów.
 
Klamka zapadła - firma migruje do chmury. Projekt trafia do działu IT, a jego właścicielem zostaje automatycznie szef działu infrastruktury - bo przecież chmura to serwery, sieci, dyski - czyli właśnie: infrastruktura. Ale czy na pewno? Jest w tym część prawdy, ale podczas prezentacji opowiem dlaczego spoglądanie na to wyzwanie tylko z tej jednej strony to błąd, dlaczego wdrożenie chmury to w dużym stopniu zmiana mentalna, dlaczego po tym, jak pójdziemy do góry w drabinie abstrakcji, to zaraz potem powinniśmy patrzeć w bok, dlaczego migracja do chmury nie jest tożsama z transformacją cyfrową oraz co ma wspólnego Wiedźmin z uzależnieniem od dostawcy.

 

Wypełnij zgłoszenie
Zapisz się
Spotkanie poprowadzi
W. Gawronski
Wojciech Gawroński

Współzałożyciel firmy Pattern Match, gdzie pracuje jako architekt systemów IT opartych o rozwiązania chmurowe. Specjalista od chmury Amazon Web Services (8 certyfikatów, pracuje z nią od 2015 roku), uhonorowany tytułem AWS Community Builder. Na co dzień pracuje z klientami z Polski, Europy Zachodniej (Niemcy, Wielka Brytania, Francja i Holandia) i Stanów Zjednoczonych przy wdrożeniach rozwiązań opartych o rozwiązania chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej. Programista i architekt systemów rozproszonych z 12-letnim doświadczeniem (Erlang, Java, Python). Absolwent Politechniki Śląskiej oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Lean Management.

 

Pastuszka Agnieszka
Koordynator spotkania
Agnieszka Szczepańczyk