Dzien otwarty
08 Czerwca

Career Advisory - dzień otwarty online

Planujesz rozwój i podnoszenie swoich kompetencji zawodowych? Chcesz zostać wysoko cenionym specjalistą posiadającym umiejętności niezbędne do prawidłowego i efektywnego świadczenia usług szeroko rozumianego doradztwa kariery, w tym:

• zarządzanie rozwojem klienta lub pracownika,
  • zmiana ścieżki kariery wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • wsparcie w procesie szukania pracy?

Zapraszamy na dzień otwarty online kierunku studiów "Career Advisory – zarządzanie rozwojem i zmianą ścieżki kariery". Podczas spotkania zapoznasz się z programem, porozmawiasz z jednym z wykładowców i weźmiesz udział w zajęciach merytorycznych. Zobaczysz, jakie tematy poruszamy na studiach, jak wygląda praca podczas zajęć, poczujesz się jak uczestnik lub uczestniczka programu.

8 czerwca 2022, godz. 17.30 Formuła online (MS Teams) Zapisz się, aby otrzymać link do spotkania.

Wypełnij formularz
Plan spotkania
Powitanie uczestników
17.35-18.10
„(Drastyczne) zmiany na rynku pracy w świetle Career Advisory ” – Sandra Bichl
18.10-18.40
„Etyka i odpowiedzialność zawodowa” – Sandra Bichl
18.40-19.00
„Nie ma złych pytań, są tylko te niezadane” – rozmowy w kuluarach

Spotkanie poprowadzą:

Sandra Bichl

Pracuje od blisko 20 lat, z czego początek kariery w Executive Search w CEE, potem w sprzedaży i marketingu w Ameryce Łacińskiej i Belgii. W 2010 roku założyła firmę Career Angels, która świadczy usługi doradztwa kariery skierowane do doświadczonych managerów i executives w całej Europie oraz wspiera i szkoli kadrę zarządzającą i działy HR w zakresie zarządzania ścieżkami kariery, employer branding i poprawy rekrutacji. Od 2014 roku wykłada regularnie na studiach G/E/MBA w renomowanych szkołach biznesu w m.in. Brukseli, Mediolanie, Wiedniu, Mannheim albo Zurychu. Sandra pracuje w języku angielskim, polskim, niemieckim i hiszpańskim.

Joanna Sawicka-Golcz
Koordynator wydarzenia