Dzien otwarty
07 Września

Career Advisory - dzień otwarty online

Chcesz zostać wysoko cenionym specjalistą posiadającym umiejętności niezbędne do prawidłowego i efektywnego świadczenia usług szeroko rozumianego doradztwa kariery, w tym:

• zarządzanie rozwojem klienta lub pracownika
  • zmiana ścieżki kariery wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • wsparcie w procesie szukania pracy?

Planujesz rozwój i podnoszenie swoich kompetencji zawodowych?

Zapraszamy na dzień otwarty online kierunku studiów "Career Advisory – Zarządzanie rozwojem i zmianą ścieżki kariery". Podczas spotkania zapoznasz się z programem, porozmawiasz z jednym z wykładowców i weźmiesz udział w zajęciach merytorycznych. Kiedy: 7.09.2022, godz. 17.30 Gdzie: MS Teams Zapisz się aby otrzymać link do spotkania.

Plan wydarzenia:

17.30 Powitanie uczestników 17.35-18.10 „Model Zarządzania Karierą – 40-letnie badania i podejście naukowe” – Anna Zadrożna 18.10-18.40 „Rola Career Advisory w organizacji” – Anna Zadrożna 18.40-19.00 „Nie ma złych pytań, są tylko te niezadane” – rozmowy w kuluarach

Wypełnij formularz

Spotkanie poprowadzą:

Anna Zadrożna

Pracuje w HR od blisko 20 lat. Posiada zarówno doświadczenia jako headhunter, oraz po stronie  wewnętrznego HR, gdzie jako Dyrektor HR tworzyła od podstaw obszar human resources (rekrutacja, ścieżki karier, programy szkoleń, employer branding), jak i przeprowadzała szkolenia z zakresu rekrutacji, oceny pracowniczej, rozmowy feedbackowej itp.

Od 2011 roku współpracuje z Career Angels, bazując na metodologii opartej m.in. na danych liczbowych. Wspiera managerów i wyższą kadrę zarządzającą w zakresie zarządzania karierą i procesów poszukiwania pracy w Polsce i w Europie. Dodatkowo od 2016 jest wykładowcą w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, a od 2017 certyfikowanym konsultantem Decision Dynamics z narzędzi: „Career View” & „Culture View” . Prowadzi również liczne wystąpienia (m.in. dla Brief.pl) oraz webinary (nagrania dostępne na YouTube).

Absolwentka Psychologii Społecznej na SWPS. Ukończyła studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunkach: Zarządzanie kompetencjami zawodowymi pracowników, Coaching profesjonalny, Kadry i płace w prawie i praktyce.

Joanna Sawicka-Golcz
Koordynator wydarzenia