Bog data
02 Lutego

BIG DATA Open Day

  • Jesteś menedżerem?
  • Interesuje Cię spojrzenie na całość zagadnień związanych z Big Data i Data Science?
  • Planujesz wykorzystać je do kierowania działem lub przedsiębiorstwem?
  • Chcesz zdobyć praktyczne kompetencje w zakresie specyfiki dużych danych, integracji i gromadzenia danych z różnych źródeł oraz architektury rozwiązań klasy Big Data?

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe dla menedżerów "Data Science i Big Data w Zarządzaniu". To propozycja dla osób, które są świadome możliwości, które niesie ze sobą dostęp do dużych danych i ich analizy oraz które chcą dowiedzieć się, w jaki sposób technologie i metody analityczne mogą przynieść wartość organizacjom.

Jeżeli interesuje Cię ta tematyka weź udział w tym wydarzeniu!

Zapisz się na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia DATA SCIENCE połączone z merytorycznym warsztatem. 2 lutego, godz. 18.00 Przekonaj się jak uczymy.

Wypełnij formularz, otrzymasz link do spotkania. Spotkanie odbędzie się w formule online.                      Odwiedź stronę studiów pod adresem: www.zarzadzanie.ai i dowiedz się więcej szczegółów o programie.  

Formularz zgłoszeniowy
Zapisz się

Nasi eksperci

dr Jakub Nowacki

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Bristolskiego, gdzie obronił doktorat z matematyki stosowanej. Na co dzień łączy umiejętności analityczne i programistyczne jako Data Scientist. Doświadczenie zdobywał oraz prowadził zespoły w działach badań i rozwoju w wielu firmach w branży wysokich technologii, mediów, farmaceutycznych oraz petrochemicznych. Najbardziej interesuje się rozproszonym przetwarzaniem i analizą dużych zbiorów danych wspomagające decyzje w biznesie i w badaniach, oraz automatyzujące procesy w przedsiębiorstwach. Pracował zarówno z technologiami dojrzałymi, jak i nie boi się wyzwań w pracy z najnowszymi rozwiązaniami. Zwolennik pragmatycznego użycia technologii w biznesie. Prelegent na wielu konferencjach poświęconych tematyce Big Data. Trener szkoleń technologicznych z zakresu Big Data współpracujący z Sages. Lead Data Scientist w firmie Sigdelta. Od 2016 roku dzieli się zdobytą wiedzą jako wykładowca na pierwszych w Polsce technicznych studiach Big Data realizowanych przez firmę Sages oraz Politechnikę Warszawską. 

mgr inż. Marcin Choiński

Pasjonat danych, zarządzania nimi, rozwijania kultury orgnizacyjnej w oparciu o dane oraz budowania na nich wartości biznesowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań w obszarze Data Management i Data Governance.  

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od początku kariery zajmował się Hurtowniami Danych i BI, a następnie również MDM, Big Data, Data Science oraz Analityką Biznesową. Pracował jako konsultant m. in. dla globalnych i regionalnych korporacji z branży farmaceutycznej, telekomunikacyjnej i handlowej. Obecnie w TVN S.A. odpowiedzialny za budowę i wdrażanie strategii danych oraz rozwój ekosystemu analitycznego Big Data i Data Science. Uprzednio również założyciel i redaktor naczelny portalu BI.PL, gościnnie wykładowca na kilku warszawskich uczelniach, trener, główny analityk danych w zespole futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles. Hobbystycznie buduje modele analityczne w obszarze sportu albo wędkuje. 

Agnieszka_Szczepanczyk_ALK
Koordynator spotkania
Agnieszka Szczepańczyk