Bog data
27 Stycznia
BIG DATA Open Day
  • Jesteś menedżerem?
  • Interesuje Cię spojrzenie na całość zagadnień związanych z Big Data i Data Science?
  • Planujesz wykorzystać je do kierowania działem lub przedsiębiorstwem?
  • Chcesz zdobyć praktyczne kompetencje w zakresie specyfiki dużych danych, integracji i gromadzenia danych z różnych źródeł oraz architektury rozwiązań klasy Big Data?

  Zapisz się na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia DATA SCIENCE połączone z merytorycznym warsztatem. Przyjdź i zobacz jak uczymy. Na przykładzie modelu klasyfikacji języka naturalnego zostanie zaprezentowana droga od pomysłu, poprzez prototyp do wdrożenia. 

Kiedy: 27 stycznia, godz. 17.00 Spotkanie odbędzie się w formule online. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.                                     Odwiedź stronę studiów pod adresem: www.zarzadzanie.ai i dowiedz się więcej szczegółów.  

Formularz zgłoszeniowy
Zapisz się
Plan spotkania
17:00 -17:05
Powitanie uczestników.
17:05 -18:30
Droga modelu uczenia maszynowego: od pomysłu do produktu – Jakub Nowacki. Na przykładzie modelu klasyfikacji języka naturalnego zostanie zaprezentowana droga od pomysłu, poprzez prototyp do wdrożenia.
18:30-19:00
Sesja informacyjna
Nasz ekspert
Jakub Nowacki
dr Jakub Nowacki

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Bristolskiego, gdzie obronił doktorat z matematyki stosowanej. Na co dzień łączy umiejętności analityczne i programistyczne jako Data Scientist. Doświadczenie zdobywał oraz prowadził zespoły w działach badań i rozwoju w wielu firmach w branży wysokich technologii, mediów, farmaceutycznych oraz petrochemicznych. Najbardziej interesuje się rozproszonym przetwarzaniem i analizą dużych zbiorów danych wspomagające decyzje w biznesie i w badaniach, oraz automatyzujące procesy w przedsiębiorstwach. Pracował zarówno z technologiami dojrzałymi, jak i nie boi się wyzwań w pracy z najnowszymi rozwiązaniami. Zwolennik pragmatycznego użycia technologii w biznesie. Prelegent na wielu konferencjach poświęconych tematyce Big Data. Trener szkoleń technologicznych z zakresu Big Data współpracujący z Sages. Lead Data Scientist w firmie Sigdelta. Od 2016 roku dzieli się zdobytą wiedzą jako wykładowca na pierwszych w Polsce technicznych studiach Big Data realizowanych przez firmę Sages oraz Politechnikę Warszawską. 

Pastuszka Agnieszka
Koordynator spotkania
Agnieszka Szczepańczyk