Bog data
10 Czerwca
BIG DATA Open Day
  • Jesteś menedżerem?
  • Interesuje Cię spojrzenie na całość zagadnień związanych z Big Data i Data Science?
  • Planujesz wykorzystać je do kierowania działem lub przedsiębiorstwem?
  • Chcesz zdobyć praktyczne kompetencje w zakresie specyfiki dużych danych, integracji i gromadzenia danych z różnych źródeł oraz architektury rozwiązań klasy Big Data?

Zapisz się na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia DATA SCIENCE połączone z merytorycznym warsztatem. 10 czerwca, godz. 18.00 Przekonaj się jak uczymy. Wypełnij formularz, otrzymasz link do spotkania. Podczas spotkania dowiesz się, że zarządzanie projektami nigdy nie było łatwe, a dodatkowo w kontekście danych i uczenia maszynowego nawet ponad 80% projektów kończy się porażką. Dlaczego tak jest? Co to znaczy "sukces" w projektach badawczych? Jak osiągnąć sukces biznesowy wdrażając pomysły zaczerpnięte z prac naukowych? Prezentacja ta opowie o doświadczeniach zderzenia świata nauki i biznesu, odpowie na część pytań, pokaże jak budować można wartość biznesową z badań, ale też zmusi do myślenia i zadawania pytań w przestrzeni projektów opartych o dane i uczenie maszynowe.. 

Kiedy: 10 czerwca, godz. 18.00 Spotkanie odbędzie się w formule online. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.                                     Odwiedź stronę studiów pod adresem: www.zarzadzanie.ai i dowiedz się więcej szczegółów.  

Formularz zgłoszeniowy
Zapisz się
Plan spotkania
18.00-18.30
Powitanie uczestników. Sesja informacyjna
18.30-19.00
Q&A
19.00-20.00
Zarządzanie projektami opartymi o dane i uczenie maszynowe.
Nasz ekspert
Jakub Nowacki
dr Jakub Nowacki

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Bristolskiego, gdzie obronił doktorat z matematyki stosowanej. Na co dzień łączy umiejętności analityczne i programistyczne jako Data Scientist. Doświadczenie zdobywał oraz prowadził zespoły w działach badań i rozwoju w wielu firmach w branży wysokich technologii, mediów, farmaceutycznych oraz petrochemicznych. Najbardziej interesuje się rozproszonym przetwarzaniem i analizą dużych zbiorów danych wspomagające decyzje w biznesie i w badaniach, oraz automatyzujące procesy w przedsiębiorstwach. Pracował zarówno z technologiami dojrzałymi, jak i nie boi się wyzwań w pracy z najnowszymi rozwiązaniami. Zwolennik pragmatycznego użycia technologii w biznesie. Prelegent na wielu konferencjach poświęconych tematyce Big Data. Trener szkoleń technologicznych z zakresu Big Data współpracujący z Sages. Lead Data Scientist w firmie Sigdelta. Od 2016 roku dzieli się zdobytą wiedzą jako wykładowca na pierwszych w Polsce technicznych studiach Big Data realizowanych przez firmę Sages oraz Politechnikę Warszawską. 

Pastuszka Agnieszka
Koordynator spotkania
Agnieszka Szczepańczyk