18 Grudnia

Asertywna Komunikacja i Spotkanie Świąteczne - bezpłatne szkolenie dla wolontariuszy

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na warsztat pod tytułem "Asertywna komunikacja". Prowadząca, dr Agata Jastrzębowska, liderka kampanii "Mów do mnie grzecznie", opowie, dlaczego agresywne podejście nie przynosi skuteczności w komunikacji. Podczas szkolenia zostaną przedstawione alternatywne metody komunikowania się, oparte na szacunku i asertywności, zarówno z innymi osobami, jak i w relacji z samym sobą. Warsztat jest skierowany do wszystkich aktywnych i przyszłych działaczy, sympatyków oraz przyjaciół kampanii.

Następnie, po zakończeniu szkolenia, zaplanowano Spotkanie Świąteczne. Będzie to czas na podsumowanie ponad dwuletniej działalności kampanii oraz na przedstawienie przyszłych planów i pomysłów. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników wraz z ich Partnerami, Rodzinami oraz Dziećmi 😊

Kiedy: 18/12/2023 (poniedziałek)

Szkolenie: 13.00 – 16.45

Spotkanie Świąteczne: od 17.00

Gdzie: Akademia Leona Koźmińskiego (D/200)

Formularz deklaracji udziału w obu wydarzeniach.