Get-to-know-business-wydarzenie-www.png
17 Marca
"Artificial intelligence is here!" - wykład otwarty w języku angielskim

Zapraszamy licealistów i wszystkich zainteresowanych na ostatni wykład w serii wykładów online, prowadzonych w języku angielskim "Get to Know Business". W trakcie spotkań mówiliśmy o komunikacji w biznesie, znaczeniu emocji w zarządzaniu finansami, a podczas ostatniego spotkania skupimy się na szansach i zagrożeniach, jakie niesie za sobą sztuczna inteligencja. Na wykład można zapisać się TUTAJ. Zajęcia prowadzone będą przez aplikację Microsoft Teams. Do wykładu można dołączyć przez przeglądarkę internetową lub po ściągnięciu aplikacji Teams na komputer.

"Artificial intelligence is here!" - prof. Aleksandra Przegalińska-Skierkowska, 17.03.2021 o godz. 15:30

Czym jest sztuczna inteligencja? Jak funkcjonuje? Czy przejmie władzę nad światem? Dowiedz się już teraz!

Wykład poprowadzi prof. Aleksandra Przegalińska, pionierka rozwoju sztucznej inteligencji w Polsce, wykładowczyni naszej uczelni oraz MIT, opiekunka merytoryczna studiów z zakresu AI w ALK (na studiach I stopnia oraz II stopnia).

Dołączcie do spotkania i zobaczcie, jak wyglądają zajęcia prowadzone na naszej uczelni.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

ZAPISZ SIĘ
TUTAJ
Adam Miziołek
Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz:
Adam Miziołek