Adwokat jako zawód z misją społeczną
30 Listopada
"Adwokat jako zawód z misją społeczną" spotkanie dla studentów z mec. Martą Tomkiewicz.

Zapraszamy studentów na spotkanie z panią mec. Martą Tomkiewicz pt. "Adwokat jako zawód z misją społeczną".

Spotkanie odbędzie się 30 listopada o godzinie 17 na platformie MS Teams. Link to spotkania TUTAJ.

Adwokat Marta Tomkiewicz prowadzi samodzielną praktykę adwokacką od początku 2013 r. Reprezentuje klientów głównie w sprawach karnych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw wypadków drogowych oraz spraw medycznych, ale także w sprawach cywilnych z zakresu prawa zobowiązań oraz prawa rodzinnego. Jest sędzią dyscyplinarnym Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie oraz prowadzi wykłady dla aplikantów adwokackich z zakresu prawa i procedury karnej oraz z etyki. Jest także członkiem Panelu Dyscyplinarnego I Instancji przy Polskiej Agencji Antydopingowej „POLADA”. W 2016 r. została wpisana na listę prawników, współpracujących z Ambasadą Republiki Włoskiej w Warszawie i świadczących pomoc prawną obywatelom Włoch w Polsce. Posługuje się językiem angielskim i włoskim. (źródło notki: www.adwokatmartatomkiewicz.pl)