dla studentów
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
Czwartek

Dzień otwarty online nowych studiów podyplomowych Lider innowacji połączony z wykładem: „Jak projektować strategię marki w podejściu klientocentrycznym?”. więcej
My Image

W trakcie dnia otwartego:

• poznacie program i główne atuty studiów
  • weźmiecie udział w wykładzie: „Jak projektować strategię marki w podejściu klientocentrycznym?”
  • będziecie mieć szansę porozmawiać z wykładowcami studiów oraz uzyskać profesjonalną poradę i wsparcie w doborze odpowiedniego kierunku rozwoju.

Spotkanie odbędzie się 24 września 2020 o godz. 17:00 w formule online.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły i zapisy tutaj.

Dzień otwarty online dla kandydatów na studia podyplomowe Praktyczne zastosowanie SAP ERP. więcej
My Image

Zapraszamy na dzień otwarty online dla kandydatów na studia podyplomowe Praktyczne zastosowanie SAP ERP.

Podczas naszego spotkania w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

• opowiemy o studiach, odpowiemy na Państwa pytania
  • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych
  • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów
  • pokażemy dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim

Spotkanie odbędzie się 24 września o godz. 18:30 w formule online.

Szczegóły i zapisy tutaj.

Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na „NATIONAL SALES CONGRESS – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży”. Nasza uczelnia jest partnerem merytorycznym wydarzenia już po raz czwarty. więcej
My Image

Akademia Leona Koźmińskiego już po raz 4 jest partnerem merytorycznym NATIONAL SALES CONGRESS – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży.

Wydarzenie odbędzie się 24 września 2020, na stadionie PGE Narodowy przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie.

W programie między innymi:

Kongres motywacyjno-sprzedażowy – tematy z budowania skutecznej argumentacji, social sellingu, nowych technologii i trendów w sprzedaży.

Wśród prelegentów wystąpią między innymi:

1. Nikolay Kirov – wykładowca na studiach MBA, doradca w zakresie negocjacji, budowania relacji w biznesie i rozwoju
  2. Krzysztof Sarnecki – przedsiębiorca, konsultant strategiczny i zawodowy negocjator
  3. Barbara Piasek – przedsiębiorca z 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym

SPRAWDŹ PROGRAM TU

Z kodem ALK_10 studenci i absolwenci ALK otrzymają 10% zniżki na bilety.

Dzień otwarty studiów podyplomowych Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem więcej
My Image

Głównym celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania cyberbezpieczeństwem w organizacjach z sektora publicznego i prywatnego. Studia pozwalają na poznanie technicznych, biznesowych i prawnych aspektów zarządzania cyberbezpieczeństwem.

W trakcie dnia otwartego:

• poznasz idee, cele i program studiów podyplomowych Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem
  • poznasz wykładowców naszych studiów podyplomowych
  • będziesz mógł uczestniczyć w wykładzie przybliżającym techniczne i biznesowe aspekty cyberbezpieczeństwa
  • będziesz mógł porozmawiać z wykładowcami studiów oraz uzyskać wyczerpujące informacje o studiach.

Kiedy: 24 września, godz. 18:00

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.