Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
31
1
4
6
7
12
13
14
16
17
18
19
20
25
26
27
29
30
1
2
3
6
7
8
9
10
11
dla studentów
dla absolwentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
11

Dzień otwarty online studiów podyplomowych Zarządzanie hotelami. Tematem wydarzenia będzie „Hotelowe YES&NO”, czyli co nas zachwyciło, a co nas rozczarowało w działaniach hoteli w okresie pandemii. więcej
My Image

Dla wielu obiektów okres pandemii okazał się trudnym momentem wymagającym zdecydowanych działań.

Poznaj opinię Dagmary Platy-Alf, kierownik merytorycznej programu, i Miłosza Stanisławskiego, wykładowcy na tym kierunku. Zobacz, co ich zachwyciło, a co rozczarowało w działaniach hoteli i wyciągnij wnioski.

Termin i miejsce: 11 września 2020 r., godz. 17.00

Spotkanie odbędzie się w formule online.

Szczegóły i zapisy tutaj.

Webcast pt. „Skuteczna strategia opakowaniowa w firmie – trendy i wyzwania” z udziałem prof. Sebastiana Jarzębowskiego organizowany przez firmę EY. więcej

Dynamiczny rozwój przemysłu opakowaniowego, wdrażanie koncepcji zrównoważonego łańcucha dostaw oraz nadchodzące zmiany prawne sprawiły, że opakowania mają coraz większy wpływ na działalność przedsiębiorstw oraz wybory konsumentów. Dostosowanie się do najnowszych regulacji będzie wymagało ścisłej współpracy między podmiotami w łańcuchu dostaw. Kluczowym elementem jest przygotowanie się do nowych warunków. Jedną z rekomendacji jest stworzenie i wdrożenie kompleksowej strategii opakowaniowej, uwzględniającej połączenie wielu kompetencji w firmie, obejmujących wizerunek organizacji, stronę kosztową, a także inne obszary takie jak marketing, logistyka, łańcuch dostaw, finanse, kontrola jakości.

Podczas webcastu poruszymy następujące zagadnienia:

  • wpływ legislacji z zakresu opakowań na polskie przedsiębiorstwa
  • Rozszerzona Odpowiedzialność Producenta jako element „Zielonego Ładu”
  • istotność i spójność strategii opakowaniowej w przedsiębiorstwie z włączeniem aspektów poza produktowych (produkcja, magazynowanie, transport)

Webcast poprowadzą: prof. ALK dr hab. Sebastian Jarzębowski, Katarzyna Kłaczyńska-Lewis (EY Law), Natalia Bezat (EY Supply Chain & Operations) oraz Tadeusz Pokrywka (Krajowa Izba Gospodarcza Przemysłu Spożywczego i Opakowań).

Spotkanie online odbędzie się 11 września o godz. 11:00.

Udział jest bezpłatny.

Zarejestruj się na webcast tutaj.

Więcej na temat studiów z obszaru łańcucha dostaw i logistyki w ALK:

ERC Space and Robotics Event – międzynarodowe zawody robotów mobilnych ERC oraz konferencja branżowa współorganizowana przez ALK. więcej
My Image

Zapraszamy na szóstą edycję międzynarodowych zawodów robotów mobilnych ERC 2020, którym towarzyszyć będzie również współorganizowana przez ALK konferencja branżowa oraz Strefa Pokazów Naukowo-Technologicznych z rozbudowanym programem warsztatów, interaktywnych pokazów i prelekcji popularnonaukowych.

Pasjonaci kosmosu, robotyki i wysokich technologii będą mogli także wziąć udział w e-turnieju ERC Rover Mechanic Challenge opartym na jedynym na świecie symulatorze naprawy marsjańskich łazików.

ERC Space and Robotics Event to prestiżowe wydarzenie robotyczno-kosmiczne łączące międzynarodowe zawody robotów mobilnych z pokazami naukowo technologicznymi. Na stronie roverchallenge.eu w specjalnie przygotowanej Strefie Widza będzie można śledzić na żywo transmisję z zawodów, a także wziąć udział w atrakcyjnych warsztatach i prelekcjach.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-13 września w Kielcach.

Szczegółowe informacje tutaj.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Archiwum