31
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
08

Nasza Akademia jest partnerem konferencji online nt. „Praca hybrydowa”, organizowanej przez Socjomanię - 8-10 września 2020. więcej
My Image

Zapraszamy na konferencję online nt. „Praca hybrydowa”, organizowaną przez Socjomanię, podczas której odbędą się prelekcje na temat aspektu ludzkiego, procesowego i narzędziowego nowego modelu pracy.

Model pracy hybrydowej zakłada możliwość wykorzystania mieszanych form pracy, zarówno z biura, jak i z domu czy jakiegokolwiek innego miejsca. Taki model preferuje około 40% pracowników w Polsce, którzy pracując zdalnie, chcieliby mieć możliwość przyjścia do biura minimum raz w tygodniu. 39% pracujących chętnie wróci do pracy w biurze, jednak zachowując możliwość pracy zdalnej minimum w pojedyncze dni w miesiącu.* (Raport Pracuj.pl 2020).

Proces zmiany modelu pracy to nie wydarzenie jednorazowe – wymaga od nas wszystkich adaptacji do nowych warunków, wypracowania nowych zasad i przemyślenia roli narzędzi. Często w tej zmianie jesteśmy jednak sami – brakuje płaszczyzny do wymiany doświadczeń i wiedzy.

Taki jest właśnie cel I edycji #PracaHybrydowaKonferencja, trzydniowego wydarzenia online, podczas którego odbędzie się 19 prelekcji na temat aspektu ludzkiego, procesowego i narzędziowego.

Pierwszego dnia konferencji wystąpi dr Kaja Prystupa-Rządca, ekspert ds. zarządzania w wirtualnym środowisku, która już od ponad 10 lat zajmuje się tematyką zarządzania wirtualnymi zespołami. Podejmie kwestię, którą każdy z nas powinien poznać lepiej, czyli „Realne przewodzenie w wirtualnym otoczeniu – najlepsze praktyki dla liderów w organizacjach hybrydowych”.

Konferencja odbędzie się w dniach 8-10 września 2020.

Wszyscy studenci Akademii Leona Koźmińskiego otrzymują rabat w wysokości -10% na bilet indywidualny, jak i firmowy (nielimitowana liczba wejściówek dla pracowników w obrębie jednej organizacji).

Więcej szczegółów i informacje o biletach znajdziecie tutaj.

Online Open Day MBA dla kadry medycznej więcej
My Image

System ochrony zdrowia od lat przechodzi ciągłą transformację. Częsta zmiana kierunków rozwoju i brak konsekwencji w postępowaniu, połączony z wybiórczymi próbami rozwiązywania palących problemów, nie sprzyja prawidłowemu zarządzaniu placówkami ochrony zdrowia i firmami działającymi w tym obszarze. Podstawowe cele istnienia tego segmentu gospodarki, czyli właśnie ochrona zdrowia ludzkiego na każdym jego etapie oraz prawidłowe leczenie osób chorujących, w sferze zarządzania zostają zepchnięte na dalszy plan przez bieżące wyzwania natury zarządczej – kryzysy personalne, finansowe, organizacyjne, sprzętowe. Menedżer pracujący w takim otoczeniu musi być odpowiednio przygotowany merytorycznie, by kryzysy rozwiązywać szybko i skutecznie, a jednocześnie realizować cele podstawowe.

Zaktualizowany program Koźmiński MBA dla kadry medycznej odpowiada kompleksowo na zapotrzebowanie menedżerów ochrony zdrowia. Łączy w sobie wiele elementów potrzebnych do pełnego zrozumienia procesów zarządczych w tym obszarze, a co za tym idzie, pozyskania kompetencji potrzebnych do sprawowania funkcji zarządczej. W semestrze specjalistycznym kładziemy nacisk na rozwój szczegółowych umiejętności praktycznych (zarządzanie procesowe, Lean Management, negocjacje w ochronie zdrowia, komunikacja w kryzysie i inne) oraz wiedzy przydatnej do podejmowania prawidłowych decyzji (prawo, finanse, innowacje w ochronie zdrowia).

Nowością jest przebudowany Box przedmiotów do wyboru: „Zdrowie Publiczne i Ekonomika”, w którym omówimy praktyczne wykorzystanie wiedzy o zdrowiu publicznym w zarządzaniu oraz przyjrzymy się nowoczesnym metodom oceny technologii medycznych i wykorzystaniu big data w ochronie zdrowia.

Połączenie zaawansowanej wiedzy ze wszystkich dziedzin zarządzania oraz doświadczenia praktyków związanych z kierunkiem Koźmiński MBA dla kadry medycznej daje doskonałe połączenie – wyposaża naszych absolwentów w wiedzę, kompetencje oraz katalog doświadczeń bardziej doświadczonych kolegów. Tak skonstruowany tok nauczania przygotowuje menedżerów do pełnienia obowiązków w świecie pełnym wyzwań.

Zapraszamy na dzień otwarty online, we wtorek, 8 września o godz. 18.00.

W trakcie spotkania omówimy szczegóły studiów oraz zaprosimy na zajęcia merytoryczne pt. „Między misją a ekonomią – wyzwania dyrektora szpitala w systemie publicznej ochrony zdrowia”. Zapraszamy do zapisów na Online Open Day MBA dla kadry medycznej: kliknij tutaj.