27
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku
11

„Bardzo prosto o finansach” – spotkanie online z dr. Błażejem Podgórskim w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz. więcej
My Image

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz.

Wiodący eksperci studiów podyplomowych w Koźmiński Executive Business School przygotowali w ramach letniej szkoły cykl zajęć online, które odbywać się będą przez całe wakacje. Zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 10.

Do udziału w inicjatywie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak być produktywnym, odpowiadać na trendy branżowe, zarządzać ryzykiem i kosztami, a także dostarczać usługi szyte na miarę real time.

Tym razem tematem będzie: „Bardzo prosto o finansach”.

Kwestie finansów to, obok pomysłu, najważniejszy fundament każdego biznesu. Z tego też powodu każdy inwestor musi je kontrolować. Z jednej strony musi dbać o utrzymanie płynności, a z drugiej –  mieć na uwadze uzyskanie odpowiedniej rentowności. Obszar płynności rozszerzymy o kwestie pozyskiwania środków pieniężnych – za pomocą programów pomocowych, kredytów oraz rynku kapitałowego. W dobie koronawirusa znaczenie płynności wzrosło, gdyż firmy bankrutują nie z powodu braku zysku, tylko środków finansowych. Obszar zyskowności obejmie również klasyfikację kosztów i wydatków w firmie.

Spotkanie poprowadzi dr Błażej Podgórski.

Spotkanie odbędzie się 11 sierpnia o godz. 10:00.

Udział jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się na żywo na stronie głównej na Facebooku Stowarzyszenia Era Nowych Kobiet.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.