28
Wtorek

Spotkanie informacyjne online dla kandydatów na studia II stopnia. więcej
My Image

Wirtualne spotkanie odbędzie się z udziałem kierowników studiów wszystkich programów magisterskich – prowadzonych zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Będziesz mieć okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat kierunku, który Cię interesuje, a także zapytać o warunki rekrutacji oraz przyznawania stypendium. Podczas wydarzenia zostaną przedstawione również unikalne wartości każdego programu oraz programy double degree.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części. Część w j. polskim odbędzie się w godz. 18:00-19:20, a w j. angielskim w godz. 19:20-20:15.


Programy w języku polskim:

 1. zarządzanie
 2. zarządzanie w wirtualnym środowisku
 3. zarządzanie - socjologia biznesu i mediów
 4. psychologia w zarządzaniu
 5. zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw
 6. zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów
 7. finanse i rachunkowość
 8. studia prawno-biznesowe na administracji
 9. prawo zatrudnienia


Programy w j. angielskim:

 1. Master in Management
 2. Master in Finance & Accounting
 3. Master in Big Data Science
 4. Master in Compliance & Crime Prevention in Business (nowość 2020/2021)
 5. Master in Applied Global Economics (nowość 2020/2021)


Data: 28.07 (wtorek)
Godzina: 18:00-20:15  
Miejsce spotkania: Facebook uczelni

„Rachunkowość to księgowość” – spotkanie online, które poprowadzi prof. Dorota Dobija, w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz. więcej
My Image

Zapraszamy na, kolejne spotkanie online w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz.

Wiodący eksperci studiów podyplomowych w Koźmiński Executive Business School przygotowali w ramach letniej szkoły cykl zajęć online, które odbywać się będą przez całe wakacje. Zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 10.

Do udziału w inicjatywie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak być produktywnym, odpowiadać na trendy branżowe, zarządzać ryzykiem i kosztami, a także dostarczać usługi szyte na miarę real time.

Tym razem tematem będzie: „Rachunkowość to księgowość”.

W czasie webinarium przedyskutujemy z aktywnym udziałem uczestników pytanie: „Po co jest nam potrzebna rachunkowość?”. Zastanowimy się, co właściwie robią księgowi i czy możemy zarządzać swoim zyskiem. Przeanalizujemy, do czego w firmie jest potrzebna rachunkowość zarządcza.

Spotkanie poprowadzi prof. Dorota Dobija.

Spotkanie odbędzie się 28 lipca, godz. 10:00

Udział jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się na żywo na Facebooku Stowarzyszenia Era Nowych Kobiet.

Archiwum