Spotkanie informacyjne online dla kandydatów na studia II stopnia. więcej
My Image

Wirtualne spotkanie odbędzie się z udziałem kierowników studiów wszystkich programów magisterskich – prowadzonych zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Będziesz mieć okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat kierunku, który Cię interesuje, a także zapytać o warunki rekrutacji oraz przyznawania stypendium. Podczas wydarzenia zostaną przedstawione również unikalne wartości każdego programu oraz programy double degree.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części. Część w j. polskim odbędzie się w godz. 18:00-19:20, a w j. angielskim w godz. 19:20-20:15.

Programy w języku polskim:

1. zarządzanie
  2. zarządzanie w wirtualnym środowisku
  3. zarządzanie - socjologia biznesu i mediów
  4. psychologia w zarządzaniu
  5. zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw
  6. zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów
  7. finanse i rachunkowość
  8. studia prawno-biznesowe na administracji
  9. prawo zatrudnienia

Programy w j. angielskim:

1. Master in Management
  2. Master in Finance & Accounting
  3. Master in Big Data Science
  4. Master in Compliance & Crime Prevention in Business (nowość 2020/2021)
  5. Master in Applied Global Economics (nowość 2020/2021)

Data: 28.07 (wtorek)
Godzina: 18:00-20:15
Miejsce spotkania: Facebook uczelni

„Rachunkowość to księgowość” – spotkanie online, które poprowadzi prof. Dorota Dobija, w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz. więcej
My Image

Zapraszamy na, kolejne spotkanie online w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz.

Wiodący eksperci studiów podyplomowych w Koźmiński Executive Business School przygotowali w ramach letniej szkoły cykl zajęć online, które odbywać się będą przez całe wakacje. Zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 10.

Do udziału w inicjatywie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak być produktywnym, odpowiadać na trendy branżowe, zarządzać ryzykiem i kosztami, a także dostarczać usługi szyte na miarę real time.

Tym razem tematem będzie: „Rachunkowość to księgowość”.

W czasie webinarium przedyskutujemy z aktywnym udziałem uczestników pytanie: „Po co jest nam potrzebna rachunkowość?”. Zastanowimy się, co właściwie robią księgowi i czy możemy zarządzać swoim zyskiem. Przeanalizujemy, do czego w firmie jest potrzebna rachunkowość zarządcza.

Spotkanie poprowadzi prof. Dorota Dobija.

Spotkanie odbędzie się 28 lipca, godz. 10:00

Udział jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się na żywo na Facebooku Stowarzyszenia Era Nowych Kobiet.