Wtorek

„Prawo pracy w dobie COVID-19” – prelekcja online dr Magdaleny Kuby w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz. więcej
My Image

Zapraszamy na, kolejne już, spotkanie online w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz.

Wiodący eksperci studiów podyplomowych w Koźmiński Executive Business School przygotowali w ramach letniej szkoły cykl zajęć online, które odbywać się będą przez całe wakacje. Zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 10.

Do udziału w inicjatywie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak być produktywnym, odpowiadać na trendy branżowe, zarządzać ryzykiem i kosztami, a także dostarczać usługi szyte na miarę real time.

Tym razem tematem będzie: „Prawo pracy w dobie COVID-19”. Spotkanie poprowadzi dr Magdalena Kuba.

Spotkanie odbędzie się 21 lipca, godz. 10:00

Udział jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się na żywo na Facebooku Stowarzyszenia Era Nowych Kobiet