Czwartek

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości mgr. Pawła Kaczmarczyka więcej

Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości mgr. Pawła Kaczmarczyka.

Obrona odbędzie się 16 lipca 2020 r. o godz. 10:00 przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Temat rozprawy doktorskiej: "Wartości organizacji a zaangażowanie pracowników i sukces przedsiębiorstwa"

Promotor: prof. ALK dr hab. Bolesław Rok z Akademii Leona Koźmińskiego

Recenzenci:

• prof. dr hab. Zdzisława Janowska z Uniwersytetu Łódzkiego
  • prof. UEK dr hab. Bogusz Mikuła z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Dostęp na zdalną publiczną obronę rozprawy doktorskiej przy użyciu aplikacji MS Teams TUTAJ

Streszczenie pracy oraz recenzje zamieszczone są w Biuletynie Informacji Publicznej Akademii Leona Koźmińskiego: LINK

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w bibliotece Akademii Leona Koźmińskiego.

Kozminski University Online Open Day for studies conducted in English więcej

We would like to invite you to participate in the Kozminski University Open Day in English, which will be livestreamed on July 16th, 2020 at 11:00 AM and 5:00 PM CET on our Facebook page.

To join the webinar like our page and log in at the designated date and time.

You will have the unique opportunity to get all the necessary information to start your studies on the following programs:

Bachelor Programs:
Management
Management and Artificial Intelligence
Financial Management

Master Programs:
Management
Finance and Accounting
Big Data Science
Compliance & Crime Prevention in Business
Applied Global Economics

During the Open Day, you will have the chance to meet representatives of our staff who will be talking about our programs, admission requirements, the facilities and student life at Kozminski University.

We can't wait to see you on this year's second Online Open Day!