Wtorek

Sesja informacyjna ONLINE nt. studiów Executive MBA prowadzonych w języku angielskim. więcej
My Image
  • Szukasz nowych możliwości rozwoju?
  • Chcesz otworzyć się na nowe perspektywy zawodowe?
  • Planujesz rozpocząć studia MBA?

Zapraszamy na sesję informacyjną ONLINE dotyczącą studiów Executive MBA in English, która zainspiruję Cię do zrobienia kolejnego kroku w rozwoju kariery i osiągnięcia zawodowego sukcesu.

Podczas naszego spotkana w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

• odpowiemy na Twoje pytania
  • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych
  • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów
  • dowiesz się wszystkiego o kluczowych wyróżnikach programu, o tym, co sprawia, że jest tak wyjątkowy
  • poznasz dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim

Internetową sesję informacyjną poprowadzą:

• prof. Witold Bielecki, Rektor, Dyrektor programu
  • Sylwia Hałas-Dej, Dyrektor Kozminski Executive Business School
  • prof. Paweł Mielcarz, wykładowca finansów

Po rejestracji otrzymasz informacje praktyczne, które przybliżą Ci program i pozwolą przygotować ewentualne pytania.

Kiedy: wtorek, 07.07.2020, 17:00

Spotkanie będzie prowadzone w j. angielskim i potrwa ok. 1 godziny.

Aby wziąć udział, zarejestruj się poniżej.

KONTAKT:

Małgorzata Oświata
Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju
Akademia Leona Koźmińskiego
moswiata@kozminski.edu.pl

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Małagockiej więcej

Zgodnie z § 7 ust. 3 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 19 stycznia 2018 r. w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodach doktorskich, postępowaniu habilitacyjnym oraz w postępowaniu o nadanie tytułu profesora (Dz. U. z 2018 r. poz. 261) oraz zgodnie z art. 179 ust. 1 ustawy z dnia 3 lipca 2018r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018r. poz. 1669) Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Prawne Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości mgr Karoliny Małagockiej.

Obrona odbędzie się w dniu 7 lipca 2020 r. o godz. 13:00 przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.

Temat rozprawy doktorskiej:

„Prywatność klientów w relacjach z markami w internecie”

Promotor:
prof. dr hab. Grzegorz Mazurek z Akademii Leona Koźmińskiego

Recenzenci:

• prof. UE dr hab. Grzegorz Maciejewski z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
  • prof. UMCS dr hab. Radosław Mącik z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Dostęp na zdalną publiczną obronę rozprawy doktorskiej przy użyciu aplikacji MS Teams tutaj.

Streszczenie pracy oraz recenzje zamieszczone są w Biuletynie Informacji Publicznej Akademii Leona Koźmińskiego.

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w bibliotece Akademii Leona Koźmińskiego.

Przewodniczący Rady Naukowej

Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości

Prof. dr hab. Krzysztof Obłój

Spotkanie informacyjne online dla kandydatów na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie. więcej
My Image

Wirtualne spotkanie odbędzie się z udziałem kierowników studiów wszystkich programów licencjackich – prowadzonych zarówno w języku polskim, jak i angielskim, a także studiów jednolitych magisterskich na kierunku prawo oraz elitarnych dwukierunkowych studiów prawo i finanse.
Będziesz mieć okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat kierunku, który Cię interesuje, a także zapytać o warunki rekrutacji oraz przyznawania stypendium.

Dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozpocząć edukację w Akademii Leona Koźmińskiego:

• Unikalne wartości każdego programu
  • Procedury rekrutacji na studia
  • Stypendia
  • Opcje double degree
  • Czesne

Spotkanie będzie podzielone na dwie części. Część w j. polskim odbędzie się w godz. 18:00-19:20, a w j. angielskim w godz. 19:20-20:15.

Programy w języku polskim:

1. zarządzanie
  2. zarządzanie - socjologia biznesu i mediów
  3. psychologia w zarządzaniu
  4. finanse i rachunkowość
  5. ekonomia
  6. studia prawno-biznesowe na administracji
  7. prawo
  8. elitarne dwukierunkowe studia prawo i finanse

Programy w j. angielskim:

1. Bachelor in Management
  2. Financial Management
  3. Management & Artificial Intelligence

Data: 7.07 (wtorek)
Godzina: 18:00-20:15
Miejsce spotkania: Facebook uczelni

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.