13

„Innovating for a post-Covid world: Lessons from the Global Innovation Index” – webinar organizowany przez WEinnovators.club, którego partnerami są ALK i Amerykańska Izba Handlowa w Polsce. więcej

Gościem spotkania online będzie Prof. Soumitra Dutta z Cornell SC Johnson College of Business. Spotkanie poprowadzi prof. Grzegorz Mazurek, Rektor Elekt Akademii Leona Koźmińskiego.

Webinar prowadzony w j. angielskim odbędzie się w sobotę 13 czerwca o godz. 21:30.

Będzie je można oglądać na Facebooku tutaj.

Webinar stanowi część serii wykładów online pt. "The Greatest Contemporary Innovators", zorganizowanych przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. Partnerami tej serii są Instytut Nauk Ekonomicznych PAN i Koalicja na rzecz Polskich Innowacji.

 

Prof. Soumitra Dutta

Profesor zarządzania i były założyciel SC Johnson College of Business na Cornell University w Nowym Jorku. Przed dołączeniem do Cornell w 2012 r. pracował na wydziale INSEAD, wiodącej międzynarodowej szkoły biznesu z kampusami we Francji i Singapurze.
Autorytet w dziedzinie innowacji w gospodarce opartej na wiedzy, z globalną perspektywą. W swojej karierze koncentrował się na tym, jak napędzać innowacje i rozwój biznesu poprzez odpowiednie połączenie innowacyjnych ludzi i technologii. Współredaktor i autor Global Information Technology Report, opublikowanego przez World Economic Forum i Global Innovation Index, opublikowanego przez Światową Organizację Własności Intelektualnej: dwa wpływowe raporty w polityce technologicznej i polityce innowacyjnej.
Członek zarządu dwóch spółek giełdowych Sodexo (międzynarodowej firmy zarządzającej usługami gastronomicznymi i obiektami), Dassault Systemes (światowego lidera w dziedzinie systemów 3D) i jest członkiem rady akcjonariuszy (zarządu) ZS Associates (globalnego zarządu doradztwo w zakresie opieki zdrowotnej). Obecnie prezes zarządu Global Business School Network (działającej w Waszyngtonie organizacji non-profit zajmującej się budowaniem zdolności zarządzania w Afryce i na innych rynkach granicznych) oraz w radach doradczych kilku szkół biznesu, w tym HEC Montreal i ESADE (Hiszpania). Członek uprzywilejowanej grupy uczestników „Davos Circle”, którzy zostali zaproszeni na doroczne spotkanie Światowego Forum Ekonomicznego w Davos od ponad 10 lat. Współzałożyciel dwóch firm, w tym Fisheye Analytics, które przejęła grupa WPP.

Serdecznie zapraszamy!

Akademicki Mistrz Polski – AZS Koźmiński Szachy rozegra mecz szachowy online z Akademickim Mistrzem USA: University of Texas Rio Grande Valley. więcej
My Image

Mecz odbędzie się na platformie Chess24 13.06.2020 o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Mecz będzie rozegrany w systemie każdy z każdym, gdzie w każdej drużynie będzie 8 zawodników.
Łącznie zostanie rozegranych 8 rund w tempie 10min + 5s/ruch (ok. 30-45 min/partię).

Skład drużyny ALK:

  1. Kubicka Anna – Akademicki Indywidualny Mistrz Polski 2019
  2. Jakubowski Krzysztof – Akademicki Indywidualny Mistrz Polski 2018 i 2019
  3. Kiołbasa Oliwia
  4. Janik Igor
  5. Tomczak Mikołaj
  6. Bargłowski Filip
  7. Kaczmarek Aleksander
  8. Kowalec Maciej

Skład drużyny USA tutaj

Zapraszamy do śledzenia meczu i kibicowania naszym zawodnikom!

Archiwum