28

„Jak nie dać się wkręcić. O wpływaniu na innych słów więcej niż kilka” – wykład ONLINE Rafała Staszka vel Staszewskiego. więcej

Zapraszamy na wykład ONLINE: „Jak nie dać się wkręcić. O wpływaniu na innych słów więcej niż kilka”, który poprowadzi Rafał Staszek vel Staszewski.

Spotkanie będzie poświęcone technikom wpływu w mediach i jak są one wykorzystywane, by przekonać nas do jakiejś sprawy. Będzie o emocjach, informacjach i jak samemu nie dać się nabrać na fake newsy.

Wykład odbył się 28 kwietnia o godz. 12.15.

Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK mają na celu codziennie wsparcie online licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych, jak również inspirowanie i poszerzenie wiedzy w przypadku pozostałych osób. Zapraszamy nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkich zainteresowanych w każdym wieku.

Informacje o pozostałych wykładach