Czwartek

„Marketing (korona)wirusowy, czyli marketing internetowy w czasach zarazy” – wykład ONLINE Dagmary Platy-Alf. więcej

Zapraszamy na wykład ONLINE: „Marketing (korona)wirusowy, czyli marketing internetowy w czasach zarazy”, który poprowadzi Dagmara Plata-Alf.

Zastanawiasz się, jak obecna trudna sytuacja wpływa na komunikację firm i marek z klientami? Czy marketing internetowy w czasach zarazy ma sens i jak powinien wyglądać? Jak pandemia wpływa na kampanie i rynek reklamy? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz na spotkaniu z Dagmarą Platą-Alf!

Wykład odbył się 9 kwietnia o godz. 12.15.

Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK mają na celu codziennie wsparcie online licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych, jak również inspirowanie i poszerzenie wiedzy w przypadku pozostałych osób. Zapraszamy nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkich zainteresowanych w każdym wieku.

Informacje o pozostałych wykładach