07

„Czy warto zakładać swój biznes w czasach kryzysu?” – wykład ONLINE dr. Piotra Kaczmarka-Kurczaka. więcej

Zapraszamy na wykład ONLINE: „Czy warto zakładać swój biznes w czasach kryzysu?”, który poprowadzi dr Piotr Kaczmarek-Kurczak.

Wiele osób myśli, że kryzys jest najgorszym możliwym momentem na uruchomienie własnego biznesu. Jednak kryzys dla wielu przedsiębiorców jest szansą: bankructwa oznaczają, że zwalnia się miejsce w łańcuchach dostaw, jest możliwość zaproponowania czegoś nowego. Tanieją nieruchomości, łatwiej zatrudnić specjalistów. Jak szukać szans w dobie kryzysu i jak je wykorzystywać – o tym wszystkim dowiemy się podczas wykładu.

Wykład odbył się 7 kwietnia o godz. 12.15.

Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK mają na celu codziennie wsparcie online licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych, jak również inspirowanie i poszerzenie wiedzy w przypadku pozostałych osób. Zapraszamy nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkich zainteresowanych w każdym wieku.

Informacje o pozostałych wykładach