"Cross Culture Communication" – wykład ONLINE prof. Gavin'a Rae. więcej
My Image

Zapraszamy na wykład ONLINE: "Cross Culture Communication"  który poprowadzi prof. Gavin Rae.

This lecture looks at how the cultural norms and values of different cultures affect their communication styles. By understanding these differences it is possible to help overcome misunderstandings and smooth the communication process.

Wykład odbędzie się 27 marca o godz. 12:15.

Weź udział w wykładzie

Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK, podobnie jak te organizowane w trybie stacjonarnym, mają na celu codziennie wsparcie licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych. Tym razem odbędą się one w zaciszu domowym każdego zainteresowanego. Zapraszamy nie tylko uczniów i studentów, ale także osoby pozostałe osoby w każdym wieku.

Informacje na temat wszystkich wykładów