Poniedziałek

„Making Action Movie – 2P move into Battle” – wykład ONLINE Marcina Matyi. więcej
My Image

Zapraszamy na wykład ONLINE w j. angielskim pt. „Making Action Movie – 2P move into Battle”. Poprowadzi go Marcin Matyja. Uczestnicy będą mogli pozastanawiać się wspólnie nad teorią ceny oraz tezy, że stanowi ona coś więcej niż tylko „ilość” pieniędzy, jaką płacimy za dobra i usługi.

Wykład odbył się 23 marca o godz. 12:15.

Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK, podobnie jak te organizowane w trybie stacjonarnym, mają na celu codziennie wsparcie licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych. Tym razem odbędą się one w zaciszu domowym każdego zainteresowanego.
Zapraszamy serdecznie nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkie pozostałe osoby zainteresowane tematyką poszczególnych wykładów.

Informacje na temat wszystkich wykładów