Piątek

ODWOŁANE „Jak nowe technologie zmieniają rynek usług prawnych?” – spotkanie otwarte SKN Inwestycji Kapitalni więcej
My Image

Z uwagi na zamknięcie uczelni w okresie 12-25 marca w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce oraz w trosce o Państwa zdrowie i konferencja zaplanowana na 20 marca zostaje odwołana.

Wydarzenie odbędzie się w innym terminie, który zostanie podany po 25 marca.

Interesujesz się :

• prawem
  • technologią
  • branżą automotive
  • cyberbezpieczeństwem
  • sztuczną inteligencją
  • blockchainem
  • kryptowalutami

... lub chcesz się tym zainteresować? Koniecznie przyjdź na spotkanie!

SKN Inwestycji Kapitalni ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z panią Aleksandrą Kopeć.

Pani Aleksandra pracuje w Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy, gdzie realizuje zadania związane z obrotem instrumentami finansowymi, emisją papierów wartościowych oraz obsługą prawną funduszy inwestycyjnych
i domów maklerskich. Dodatkowo zajmuje się prawnymi aspektami branży FinTech, technologii blockchain
na rynku finansowym oraz crowdfundingu.

Spotkanie odbędzie się 20.03.20 r. o godz. 17.30 w Auli Leona Koźmińskiego w naszej uczelni.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

„Kreatywność: Storm Your Brain – jakie są zasady przeprowadzania burzy mózgów?” – wykład ONLINE Moniki Sońty. więcej

Zapraszamy na wykład ONLINE: „Kreatywność: Storm Your Brain – jakie są zasady przeprowadzania burzy mózgów?” który poprowadzi Monika Sońta.

Czym jest kreatywna burza mózgów? Jakie są jej zasady?
W ciągu 45-minut zastanowimy się, jak można wykorzystać nadchodzący tydzień, żeby mieć poczucie, że dobrze wykorzystaliśmy ten czas.

Wykład odbył się 20 marca o godz. 12:15.

Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK, podobnie jak te organizowane w trybie stacjonarnym, mają na celu codziennie wsparcie licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych. Tym razem odbędą się one w zaciszu domowym każdego zainteresowanego. Zapraszamy serdecznie nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkie pozostałe osoby zainteresowane tematyką poszczególnych wykładów.

Informacje na temat pozostałych wykładów