Czwartek

„Tańczący z wściekłymi psami: wprowadzenie do prawa karnego” – wykład ONLINE dr. Mateusza Woińskiego. więcej

Zapraszamy na, drugi z kolei, wykład ONLINE: „Tańczący z wściekłymi psami: wprowadzenie do prawa karnego”, który poprowadzi dr Mateusz Woiński.

Razem spróbujemy dokonać rzeczy niemożliwej: w godzinę przeanalizować definicję przestępstwa (co trwa zwykle cały rok akademicki) posługując się przykładami z kanonu popkultury. Lojalnie uprzedzam: świat nie będzie już taki sam; tropienie śladów prawa karnego jest zaraźliwe.

Wykład odbył się 19 marca o godz. 12:15.

Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK, podobnie jak te organizowane w trybie stacjonarnym, mają na celu codziennie wsparcie licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych. Tym razem odbędą się one w zaciszu domowym każdego zainteresowanego.

Zapraszamy serdecznie nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkie pozostałe osoby zainteresowane tematyką poszczególnych wykładów.

Informacje na temat wszystkich wykładów