VIII edycja konferencji QUO VADIS SZKOLENIA więcej

Zapraszamy na VIII Konferencję QUO VADIS SZKOLENIA, której patronem jest Akademia Leona Koźmińskiego.

Konferencja odbędzie się 4 marca 2020 w naszej uczelni.

Konferencja QUO VADIS SZKOLENIA to doskonała okazja do wymiany doświadczeń szczególnie w obszarze szkoleń, ale nie tylko. Już po raz ósmy podsumujemy kolejną edycję Badania Benchmarków Efektywności i Jakości Polityk Szkoleniowych (Badanie TDI) w polskich organizacjach oraz posłuchamy ciekawych prelekcji przygotowanych przez praktyków HR.
Jeżeli jesteś ciekaw, w którą stronę zmierza polityka szkoleniowa w Polsce, jakich trendów należy się spodziewać w najbliższej przyszłości i jak na to wszystko zapatruje się szerokie gremium praktyków biznesu, weź udział w konferencji.

Uczestnicy, jak co roku, otrzymają:

• Bezpłatny elektroniczny egzemplarz Raportu Rynkowego podsumowującego zarówno bieżące wyniki VIII edycji Badania Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleń (Badanie TDI), jak i porównawczo wyniki z poprzednich lat.
  • Ofertę bezpłatnego udziału w licencjonowanym warsztacie „Efektywność biznesowa szkoleń – jak to osiągnąć?”, przy zakupie książki „Kompendium Zarządzania Szkoleniami”.

Podczas konferencji będą zaprezentowane m.in.:

• Wyniki Badania TDI 2019 oraz trendy obserwowane od 2012 roku
  • Studium przypadków dobrych praktyk w zakresie HRD
  • Studium przypadków dobrych praktyk w zakresie HR BP – praktycy HR Biznes Partnering’u

Rejestracja na konferencję

Szczegóły wydarzenia