dla studentów
otwarte
wydarzenia zamkniete
wydarzenia po angielsku

Strategie wzrostu firmy Open Day: spotkanie dla kandydatów na studia Strategie wzrostu firmy: przejęcia, alianse i modele innowacji połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach 01.02.2020więcej
My Image

Wraz z narastającym tempem konkurencji, innowacji, zachodzącą na naszych oczach rewolucją cyfrową
i zacierającymi się granicami branż zdolność skutecznego zarządzania wzrostem firmy oraz tworzenia innowacyjnych strategii stają się kluczem do sukcesu.

Pojawiają się pytania:

• Jak zdefiniować domenę działania firmy, dając impuls do jej wzrostu? Jaki jest pożądany stopień dywersyfikacji rynkowo-produktowej, a ile potrzeba integracji w łańcuchu wartości?
  • Czy, kiedy i w jaki sposób wchodzić na rynki zagraniczne?
  • Kiedy decydować się na przejęcia lub alianse z partnerami, a kiedy postawić na wzrost organiczny?
  • Czy i w jakim stopniu firmy, w tym podmioty działające w branżach tradycyjnych, mogą skorzystać
    z rewolucji cyfrowej i modeli e-biznesu? Jak zarządzać zmianą i rozwojem firmy na różnych etapach cyklu życia?
  • Jak dostosowywać wewnętrzną strukturę i procesy? Jak unikać wielu typowych błędów związanych
    z procesami decyzyjnymi? A w końcu jak ocenić wartość firmy, opłacalność projektów inwestycyjnych
    i jak sfinansować jej wzrost?

Jeśli interesują Cię te zagadnienia zapraszamy na Strategie wzrostu firmy Open Day w Akademii Leona Koźmińskiego, spotkanie dla kandydatów na studia Strategie wzrostu firmy: przejęcia, alianse i modele innowacji połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.
Jeśli rozważasz swój rozwój w tym obszarze, przyjdź i zobacz, jak uczymy. Przed podjęciem decyzji o studiach warto dołączyć do spotkania z naszymi wykładowcami  i doradcą edukacyjnym, aby porozmawiać o studiach
i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Więcej informacji i zapisy

Bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia DATA SCIENCE połączone z merytorycznym warsztatem 01.02.2020więcej
My Image

Bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia DATA SCIENCE połączone z merytorycznym warsztatem. Przyjdź i zobacz jak uczymy.

• Jesteś menedżerem?
  • Interesuje Cię spojrzenie na całość zagadnień związanych z Big Data i Data Science?
  • Planujesz wykorzystać je do kierowania działem lub przedsiębiorstwem?
  • Chcesz zdobyć praktyczne kompetencje w zakresie specyfiki dużych danych, integracji i gromadzenia danych z różnych źródeł oraz architektury rozwiązań klasy Big Data?

Zapisz się na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia DATA SCIENCE połączone z merytorycznym warsztatem. Przyjdź i zobacz jak uczymy.

Szczegóły i zapisy na stronie

Webinar on the major in Big Data Analysis 06.02.2020więcej

Are you interested in extracting and analyzing financial data? Do you want to be familiar with the concept of big data? Kozminski University has just launched an extraordinary program in big data analysis for you.

The Director of the program has a great pleasure to invite you to participate in a webinar aimed at introducing the program and answering the questions regarding the content of the program.

• TIME: February 6th at 3:30 PM (CET)

To join the web-conference please like and follow our Facebook Page and log in at the designated time and date.

Please share it with everyone who is interested in starting his/her career in big data.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie nauki prawne mgr Anny Żmijewskiej 27.02.2020więcej

Rektor oraz Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Prawne Akademii Leona Koźmińskiego uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dyscyplinie nauki prawne:

mgr Anny Żmijewskiej.

Temat rozprawy doktorskiej: Opodatkowanie budowli podatkiem od nieruchomości na przykładzie elektrowni wiatrowych i bezdotykowych myjni samochodowych.

Obrona odbędzie się w dniu 27 lutego 2020 r. o godz. 13:00 w sali nr A-26 (parter w budynku A), ul. Jagiellońska 59, Warszawa.